Katalogs
Iepirkumu grozs

ELKOR PLAZA ir lielākais COVID drošs universālveikals Baltijā!

Cienījamie klienti, informējam, ka saskaņā ar jaunākajiem Latvijas Republikas Ministru kabineta lēmumiem no 11. oktobra universālveikals ELKOR PLAZA katru dienu strādās zaļās zonas drošības režīmā.

Apmeklētājiem, kuriem ir sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, visas universālveikala nodaļas ir atvērtas katru dienu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas universālveikala ELKOR PLAZA nodaļas ir atvērtas 10:00 - 22:00 arī brīvdienās un svētku dienās!

Aicinām izturēties saprotoši un, apmeklējot universālveikalu ELKOR PLAZA, esiet gatavi uzrādīt saderīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Atgādinām arī, ka ieeja universālveikalā ELKOR PLAZA ir atļauta tikai ar maskām, kas aizsedz degunu un muti, un atrodoties telpā, ievērojiet 2 metru drošības attālumu.

Ja jums ir jautājumi par epidemioloģiskajām prasībām, darba laiku vai mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar informācijas centru +371 67070767.

Paldies par sapratni un iepriekš minēto ierobežojumu ievērošanu.

Vēlam veiksmīgus un drošus pirkumus!

ELKOR PLAZA administrācija