Atplauksti Pavasarī!

Atplauksti Pavasarī!

Rotu nekad nav par daudz!

Stilisti māca mērenību, bet katra esam savādāka ar savu dzīves stāstu, pieredzi, iekšējo pasauli un savu izpratni par skaisto, viss ir viens un pieņemams, jo dažādība padara dzīvi krāsaināku. Dienā, kad svinam sievietes maiguma, mīlestības, siltuma, skaistuma dienu, kad stiprā dzimuma pārstāvji vēlreiz var iepriecināt sievietes ar dāvanām un savām rūpēm, rotājamies par prieku viņiem un sagaidām svētkus, kas tuvojās!

Savs piegājiens dzīvei un stilam!

Mazliet lepnuma, mazliet nepatstāvības un tai pat laikā maigumu kā dūjai, izkāpiet no pierastās komforta zonas un ļaujieties pavasarīgiem aksesuāriem, tie raisīs domas un noteikti uzlabos garastāvokli. Esiet dāsnas un dāvājiet savus smaidus un laipnus vārdus, jo tie nemaksā neko, bet sniedz tik daudz! Vēl nav iestājies ziedošs pavasaris, velkam krāsainas saulesbrilles, spilgtu šalli, lai mūs var pamanīt, iespraužam matos kādu matu aksesuāru un ar smaidu uz lūpām dodamies pasaulē!

Skaistumam un sajūtām!

Sievietes ir apbrīnojamas būtnes, kas spēj radīt svētkus sev un tiem, kas līdzās, jo tām piemīt dabiska vēlme tiekties pēc skaistuma ne tikai ārējā, bet arī iekšējā. Mostamies ar pirmajiem saules stariem un padomājam par sevi, jo kas var būt skaistāks par lielisku iekšējo sajūtu, kad jūties skaista savās acīs un šo sajūtu var dot iepirkšanās, kopts ķermenis un jauna frizūra.