Menu

AMEX

JŪNIJĀ PIEDĀVĀJAM ATLAIDES LĪDZ 30% VISIEM VELOSIPĒDIEM, SKRITUĻSLIDĀM UN SKRITUĻDĒĻIEM

Veselīgs dzīvesveids un sportošana ir kļuvusi par kulta lietu. Vai tā būtu skriešana, braukšana ar riteni, nūjošana, vai skrituļošana aktivitātēs iesaistās visu paaudžu cilvēki.

Vasara ir laiks, kad visvairāk varam izbaudīt dažādas sporta aktivitātes svaigā gaisā. Mūsu piedāvājuma klāstā ir vairāku veidu velosipēdi – SCOTT kalnu, pilsētas un šosejas velosipēdi – atliek tikai izvēlēties; DAHON – ja nespējat iedomāties savu ikdienu bez velosipēda, tad saliekamais būs vienmēr ar jums, un vēl daudzi citi velosipēdi visām vecuma grupām.

Aktīvākie šosezon var pieņemt lielāku izaicinājumu un doties ielās ar GLOBE, TEMPISH, FUN skrituļdēļiem vai Twistboard, kā arī nedrīkst aizmirst par skrituļslidām, kas ir efektīvs veids, kā trenēt līdzsvaru un likt strādāt visām muskuļu grupām. Šeit iesakām pārbaudītas lietas no TEMPISH, ROLLERBLADE, FILA.

Vērtīgi padomi velosipēdu cienītajiem šeit

Elkor veikalu adreses:

Elkor Plaza: Brīvības gatve 201, Rīga

Elkor Sport: K. Ulmaņa gatve 114, Rīga 

________________________________________

* Piedāvājums spēkā no 01.06.2016. līdz 30.06.2016., norēķinoties ar American Express karti.  Atlaides nesummējas un netiek piemērotas akciju piedāvājumiem. Veicot pirkumu, lūdzam informēt, ka samaksa tiks veikta ar American Express karti.