Loterija 10. gadi

Sveicam visus klientus ar lieliskiem svētkiem, jau 10. gadus kopa ar Jums universālveikals ELKOR PLAZA. Paldies par uzticību, sapratni, atbalstu, jauno kolekciju iepirkšanu ierosmi, kopīgiem izpārdošanu svētkiem, pasākumiem. Mēs strādājam priekš Jums, lai kopīgi padarītu mūsu ikdienu, svētku reizes un dzīvi labāku, skaistāku un pilnvērtīgāku, cenšamies būt soli priekšā un sekot pasaules tendencēm, mums rūp, lai apmierināts klients būtu arī turpmākos 10. gadus kopā ar u/v ELKOR PLAZA.

Par godu 10.gadiem izsludinām loteriju!

Iepērcies līdz 31. jūlijam ELKOR PLAZA, uzkrāj pirkumu summu 100 EUR ar ELKOR karti, un piedalies jubilejas loterijā! Laimē vienu no 10 vērtīgām balvām! Galvenā balva - ceļojums 2000 EUR vērtībā no ALIDA TOURS!

ELKOR PLAZA jau 10 gadus kopā ar Jums!

Loterijas laiks 13.06. – 31.07.2016

 Loterija 10. gadi

Pievērs uzmanību:

  • Lai piedalītos loterijā, akcijas laikā ar ELKOR Klienta karti jāreģistrē pirkumi par kopējo summu vismaz 100 €. Preču daudzums nav ierobežots.
  • Loterijas pirkumu summā netiek ieskaitīti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, mobilo sakaru priekšapmaksas kartes, ELKOR dāvanu kartes, piegādes, servisa un apdrošināšanas pakalpojumi.
  • Personas datiem Klienta kartes anketā jāsakrīt ar personu apliecinošu dokumentu.

Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, izmantojot Klienta kartes anketās norādīto kontaktinformāciju.

Loterijas atļaujas Nr. 4066, pilnus loterijas noteikumus skatīt šeit