„ELKOR pavasara festivāls bērniem” ar sporta spēlēm, stila skolu un “PlayStation” čempionātu! 

Hennas zīmējumi un frizūras, sporta stafetes un prāta spēļu turnīrs, mazo pavāriņu meistarklases, cukurvate un ātrās fotogrāfijas BEZ MAKSAS, iespēja satikt savu mīļāko multfilmu varoņus un pat “PlayStation” čempionāts – šīs un citas bērniem tik aizraujošas nodarbes būs iespējams piedzīvot 19. martā UV ELKOR PLAZA, Rīgā, Brīvības ielā 201 no plkst. 12.00 līdz 18.00 „ELKOR pavasara festivālā bērniem!” Skolēnu pavasara brīvlaika noslēgumā festivāls ir jābauda nesteidzīgi – bērnus interesējošu un aizraujošu aktivitāšu būs daudz!

“ELKOR pavasara festivāls bērniem” programma:

 • Fotostudija ar multfilmu varoņiem: kopā ar Minjoniem, Burunduku meitenēm, Aleksu, Lemuru no multfilmas “Madagaskara” un multfilmas “Alvins un burunduki” varoņiem.
 • Cukurvate BEZ MAKSAS.
 • Pavasara radošās darbnīcas visai ģimenei – neredzēti krāšņu ziedu un pavasara putnu gatavošana no papīra. Sadarbībā ar “Orange Toys” greznu princešu un prinču kroņu darbnīca. 
 • Rotaļu stūris un īpašas radošās darbnīcas pašiem mazākajiem. Gatavojam glezniņas ar roku nospiedumiem!
 • Bērnu grupu koncerts.
 • Prāta spēļu lielais turnīrs kopā ar “Brain games”.
 • Populārā Jelly Belly garšu spēle bērniem. Tu nekad nezināsi, kāda būs izlozētās dzeltenās konfektes garša - sviesta popkorns vai sapuvusi ola? Pieņem izaicinājumu, atved piecus draugus uz turnīru un saņem vienu no 50 Jelly Belly spēlēm.
 • Stila skola un ELKOR foto kaste! Frizūru veidošana gan zēniem, gan meitenēm, zīmējumi ar hennu, seju apgleznošana, rotaslietu gatavošana. Kad stila skola izieta, ik vienam iespēja nofotografēties jautrajā ELKOR foto kastē, uzreiz saņemot savas fotogrāfijas! 
 • Sporta stafetes – jautras veiklības sacensības visai ģimenei - aicinām piedalīties ikvienu! Visiem stafetes dalībniekiem būs pārsteiguma balvas. 
 • ”PlayStation” čempionāts – azartisks un aizraujošs! Piedalīties var arī vecāki. Uzmanību! Ātrākajam dalībniekam balvā PlayStation 4 500GB spēļu konsole!
 • Mazo pavāriņu meistarklases! Mācīsimies gatavot tādus ēdienus, ko mājās var pagatavot arī mazie pavāriņi.

 

Tikai vienu dienu 19.martā UV ELKOR PLAZA būs īpašie piedāvājumi ģimenēm: 20% atlaide bērnu apģērbiem, apaviem, rotaļlietām, bērnu sporta inventāram: skrituļslidām un velosipēdiem, un daudz citām bērnu precēm, kā arī dažādi speciālie piedāvājumi tētiem un mammām!

“Lielā stafete!” Ikviens, kurš “ELKOR pavasara festivāla bērniem” laikā izies noteiktus aktivitāšu punktus, varēs piedalīties izlozē un laimēt pārsteiguma balvas no UV ELKOR PLAZA!

Piedalies foto konkursā „Manas ģimenes pavasaris” jau tagad!
“Manas ģimenes pavasaris” ir fotokonkurss, kurā aicinām piedalīties, gaidot “ELKOR pavasara festivālu bērniem”! Lai piedalītos konkursā, jāiesūta viens vai vairāki savas ģimenes pavasarīgie foto, plašāka informācija par konkursu ģimenes portālā mammamuntetiem.lv. Kopējais balvu fonds – dāvanu kartes 100 EUR vērtībā.

ELKOR ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1989.gadā Rīgā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektronikas preces, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, bērnu preces, pārtiku, interjera priekšmetus. Tāpat uzņēmums sniedz tehnikas servisa un apkopes pakalpojumus. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 800 darbinieku.

Pasākuma plans:

Pavasara festivals