„ELKOR pludmales volejbola skolas” atvērto durvju diena

Šī gada 31.janvārī notika atvērto durvju diena „ELKOR SPORT pludmales volejbola skolā”, kurā pieredzējušo treneru Riharda Finstera, Toma Šmēdiņa un Austra Štāla vadībā tika aizvadīta meistarklase, izskaidroti šī sporta veida noteikumi, galvenās atšķirības no klasiskā volejbola, izklāstīta pludmales volejbola filozofija un attīstības potenciāls.
Pateicoties skolas galvenajam atbalstītājam – ELKOR SPORT, skola ir apgādāta ar profesionālu inventāru augstvērtīga treniņa procesa realizācijai.

ELKOR pludmales volejbola skolas atvērto durvju diena ELKOR pludmales volejbola skolas atvērto durvju diena ELKOR pludmales volejbola skolas atvērto durvju diena


Skolas galvenais treneris Rihards Finsters ir apņēmies mainīt ierasto pludmales volejbolistu attīstības vidi, kura vienmēr ir sākusies un bieži ritējusi paralēli nopietniem treniņiem klasiskajā volejbolā. Ņemot vērā, ka šobrīd pludmales volejbolu ir iespējams spēlēt Latvijā arī ziemas apstākļos, tad esam pārliecināti, ka trenējoties šajā sporta veidā visa gada garumā, sportistu izaugsmes potenciāls krietni palielināsies un pasaule dzirdēs aizvien jaunus sportistu vārdus no Latvijas! Ar prieku gaidīsim ikvienu jaunieti, kuriem ir patiesa interese par šo burvīgo komandas sporta veidu!