Jaunieti, mammu, tēti! Ja Tu vai Tava atvase ir dzimis/usi 2001.-2003.gadā, tad šī informācija ir tieši Tev!

31.janvārī pludmales volejbola halle Beach Box organizē atvērtās durvis ar bezmaksas pludmales volejbola treniņu jaunu grupu komplektēšanai jauniešiem, kas dzimuši 2001.-2003.gadā!

Galvenais treneris – Rihards Finsters.

Arī vecāki aicināti piedalīties, lai redzētu reālu, kvalitatīvu treniņa procesu, kurā Jūsu jaunietis turpmāk varētu kalt ceļu uz profesionāla sportista karjeru vai arī vienkārši lietderīgi un veselīgi pavadīt savu brīvo laiku. Būs iespēja iepazīties ar treneriem, uzdot un saņemt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem.
Pludmales volejbols ir viens no pašreiz straujāk augošajiem sporta veidiem ar lielu potenciālu jaunatnei. Tas ir maz traumatisks sporta veids, nav daudz sporta veidu, kuros nav kontakta ar pretinieku. Pludmales volejbolā šāda kontakta tikpat kā nav vispār, līdz ar to iespēja, ka spēlētāji viens otru var satraumēt, ir maza, kā arī, sportojot smiltīs, fiziskā slodze ir ķermeņa muskuļiem, nevis saitēm vai locītavām.
Šī spēle pavisam noteikti aizrauj, tāpēc nāc un pamēģini! Varbūt sapratīsi, ka tas ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs!
Tiekamies sestdien, 31.janvārī, plkst. 11:00 pludmales volejbola hallē Beach Box, Rīgā, Brīvības gatvē 197B. Treniņš ir BEZMAKSAS! Līdzi ņemam sporta drēbes un čības!

Treniņam nepieciešams iepriekš pieteikties, sūtot pieteikumu ar informāciju par jaunieti – vārds, uzvārds, dzimšanas gads un kontaktinformācija uz e-pastu sandra@beachbox.lv vai, zvanot 29341654.

”Elkor