Universālveikalā ELKOR PLAZA varēs apskatīt pasaules slavenākos robotus

 

No 21.janvāra līdz 5.martam Elkor Plaza telpās varēs aplūkot unikālu robotikas izstādi „Robotu balle". Tajā būs redzami aptuveni 20 dažādi roboti, kas tapuši 12 pasaules valstīs un tiek izmantoti dažādās biznesa, sociālo pakalpojumu un izklaides jomās. Starptautisko kolekciju papildinās arī robotikas sasniegumi no Latvijas un paplašinātās realitātes tehnoloģijas. 

 Izstādes kolekciju veido robotikas sasniegumi no visas pasaules – Lielbritānijas, Kanādas, ASV, Francijas, Šveices, Vācijas, Japānas, Slovēnijas, Jaunzēlandes, Korejas, Singapūras un Krievijas.

 "Robotu balle ir unikāls projekts, kurā cilvēki satiekas ar dažādu nozaru robotiem – gan tādiem, kas veic dažādas praktiskas funkcijas, gan pārsteidzošiem izklaides industrijas risinājumiem. Izstādes izklaidējoši  izglītojošais formāts aicina ikvienu iepazīt robotikas sasniegumus un saprast, kā kustas, runā, domā un varbūt pat jūtas roboti. Nākotne, ko esam pieraduši saistīt ar zinātniskās fantastikas kino, ir pienākusi. Laiks to iepazīt un sadraudzēties," saka ceļojošās izstādes Robotu balle projekta vadītāja Latvijā Inga Kadeka.

 Izstāde ietver vairākas galerijas, kurās varēs gan aplūkot inovatīvākos robotikas sasniegumus un komunicēt ar robotiem, gan piedalīties robotikas meistarklasēs, robotu veidošanā, piedzīvojumu spēlēs un izmēģināt augmentētās realitātes tehnoloģijas. Tajās būs iespēja izzināt inženiera profesijas aspektus, kā arī apgūt projektēšanas, programmēšanas un robotu konstruēšanas pamatus, izmantojot 3D drukas un citas inovatīvas tehnoloģijas.

 „Robotu balle" pirmo reizi izstādīta 2014. gadā Maskavā, un kopš tā laika viesojusies desmit pilsētās, piesaistot 475 000 apmeklētāju.  Vairāk informācijas par izstādi  www.robotuballe.lv 

 Izstādes darba laiks:

         - darba dienās 12:00-20:00
         - brīvdienās 10:00-20:00
 
Biļetes:
 
        - biļetes var iegādāties u/v Elkor Plaza pie ieejas izstādē "Biļiešu serviss" kasēs vai online:                                                                http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/davanu-kartes/cits/robotu-balle-bal-robotov-207015/

        - ar ELKOR klientu karti atlaide ieejas biļetēm – 20% ( izņemot ģimenes biļetes). Pirms iegādāties biļeti pie kases uzrādiet ELKOR klienta karti.

Konkurss: "Piedalies konkursā un laimē PHILIPS robotu*!"

1. Nofotografē savu mīļāko izstādes robotu vai nofotografējies ar to kopā
2. Publicē bildi Facebook vai Instagram ar haštagu #robotuballe
3. Spied „Patīk" ELKOR Facebook vai Instagram profilam

Dalies ar šo ziņu ar saviem draugiem!

Konkursu noslēgsim 5.martā pl.21.00 līdz ar pēdējo apmeklētāju un 6.martā izlozēsim robotu - putekļu sūcēju Philips SmartPro Compact no ELKOR Tehnikas pirmdien. 


#konkurss #ElkorPlaza #robotuballe

*Putekļusūcējs robots Philips SmartPro Compact 8776/01