STORANO

Atvērts jauns restorāns – picērija „STORANO”!

u/v  ELKOR PLAZA pirmajā stāvā darbu sācis jauns restorāns – picērija „STORANO”. Esam centušies izveidot vietu, kur omulīgā atmosfērā var patverties no ikdienas burzmas un nesteidzīgi izbaudīt Itāļu virtuves burvību! „STORANO” piedāvājumā ir gardas picas, otrie ēdieni, salāti, uzkodas, zupas, mājas pastas, deserti, kas ļaus kaut mirkli Jums sajusties saulainajā Vidusjūras zemē. Ir padomāts arī par tiem, kas dod priekšroku veģetāriem ēdieniem, gardēžiem un saldumu cienītājiem. 

Nāciet un nobaudiet „STORANO”,gardos ar mīlestību pagatavotos ēdienus, atspirdzinošos dzērienus, aromātisku kafiju vai saldos ēdienus ieturot piemēram, vēlās brokastis, lietišķas darījumu pusdienas,  romantiskas vakariņas vai vienkārši patīkami pavadot laiku ar draugiem vai ģimenes lokā. 

Jaunajā restorānā no plkst.12:00 – 16:00 darbosies pusdienu piedāvājuma ēdienkarte par īpaši pievilcīgām cenām, kur ir iekļauti divi ēdieni un dienas dzēriens. Līdzņemšanai variet iegadāties dažādu veidu kafijas dzērienus, saldējuma kokteili, citus vasaras dzērienus, iesakām atspirdzināties ar aukstu Frappe, bet Affogato noderēs tiem, kas vēlās saņemt tūlītēju enerģijas devu! Ar ELKOR klienta karti Jūs saņemsiet vēl 15% atlaidi!

Gaidīsim Jūs jaunajā restorānā – picērijā „STORANO”, Brīvības ielā 201, katru dienu no plkst.10:00 – 22:00! Tālrunis galdu un ēdienu rezervācijām: 67165520

Restorāna - picērijas „STORANO” ēdienkarti var apskatīt šeit

Pusdienu ēdienkarti var apskatīt šeit.