Login
My Cart
  • LED TV SAMSUNG UE85S9
  • LED TV SAMSUNG UE85S9
  • LED TV SAMSUNG UE85S9
SAMSUNG
LED TV UE85S9
Ekrāna izmērs, collas/сm 85/216
Izšķirtspēja 3840 x 2160
3D atbalsts Ir
Frekvence, Hz 1000
4K Ultra HD Ir

uzzināt vairāk

24 99999
Buy

Šo preci piegādājam tikai pēc pasūtījuma. Pasūtījuma izpildes laiks - 4 nedēļas.


Samsung UHD Ultra High Definition TV

Nereāls izmērs, nereāla pieredze

Iepazīstinot ar Samsung S9 Ultra HD TV, televīzijas pasaule sasniegusi nepieredzētus augstumus Virzoties viņpus funkcionālajām vajadzībām, satriecošais un milzīgais 85 collu ekrāns nodrošina nereālu un dziļu pieredzi. Turklāt, ar elpu aizraujošu izšķirtspēju, kas ierāmēta unikālā un mūžīgā konstrukcijā, Samsung S9 piedāvā jauna veida televīzijas skatīšanās piepildījumu un krāšņumu. Lai iegūtu pilnīgu pieredzi, tam visam pievienojiet arī izcilu skaņu, kas nemanāmi iekļauta estētikā. Samsung S9 bez šaubām ir lielisks eksemplārs ikvienam, kas dzīvē novērtē labākās lietas.

Bagātiniet sajūtas ar majestātisku ekrāna izmēru

Kā pasaulē lielākajam Ultra HD TV, Samsung S9 paceļ izklaidi vēl nebijušā līmenī. 85 collu ekrāns nodrošina iespaidīgu attēla kvalitāti, kura izmēri ir gigantiski un elpu aizraujoši. Milzīgais ekrāns paceļ jebkuru saturu jaunā izklaides stratosfērā, neatkarīgi no tā vai tā ir televīzijas drāma, vai kāds no jaunākajiem supergrāvējiem. Tāpēc, ja jūs meklējat iemeslu, lai no jauna iemīlētu televīziju, S9 un tā iedvesmojošā pieredze ir viss, kas jums nepieciešams.

Ieslīgstiet elpu aizraujošās detaļās no jebkuras vietas

Jūsu izklaide tikko kļuva daudz labāka, pateicoties satriecošajai attēla kvalitātei, neatkarīgi no tā, vai jūs skatāties filmu sestdienas vakarā, vai esat atlaidies, lai noskatītos kārtējo nedēļas vidus televīzijas drāmu. Samsung S9 dižojas ar četrkārtēju detaļu uzlabošanas tehnoloģiju, ar četras reizes augstāku izšķirtspēju, un precīzu Backlight tehnoloģiju, piešķirot jūsu iecienītākajai izklaidei jaunu baudas līmeni. Turklāt, ar automātisku uzlabošanas tehnoloģiju, pat zemākas kvalitātes attēla avoti tiek pārveidoti , lai nodrošinātu patiesi neatkārtojamu baudījumu. Ar S9 jūs variet sēdēt un apbrīnot skaistos skatus.

Atklājiet ikonisku dizainu, kas ir kā no cita laika

Ar patiesi ikonisku dizainu, Samsung S9 uzlabo TV skatīšanās pieredzi, padarot to par skaistu, funkcionālu mākslu. S9 iepazīstina ar minimālu dizainu, kas izskatās kā no cita laika, tā lieliskais rāmis ir izgatavots no cēlmetāliem un tas iederētos mākslas galerijā, greznā dzīvoklī vai lieliskā vestibilā. Šis tehnoloģijas, dizaina un izklaides meistardarbs nešaubīgi izturēs laika pārbaudījumu. Tāpēc, ja vēlaties izcelt savu mākslas un personīgā stila gaumi, S9 ir ideāls veida, kā to paveikt.

Līdz šim nekur neredzēti skaļruņi nodrošina hipnotiskas skaņas

Samsung S9 TV uz skatītājiem atstās iespaidu ar spēcīgām skaņām, kas dunēs no tā apslēptajiem skaļruņiem. Ar četriem slepeniem paneļa skaļruņiem, baudījums ir augstākās kvalitātes, un tam nespēj līdzināties neviens no konkurējošajiem produktiem. Jaudīgais 120 W skaļruņu komplekts atdzīvina milzīgo ekrānu un, tā kā tas ir atjautīgi paslēpts rāmī, cilvēkus padarīs ziņkārīgus, kā ir iespējama tik lieliska skaņa. Tāpēc, ja jūs meklējat TV ar skaņu, kas ne tikai sniedz baudījumu dzirdei, bet arī redzei, S9 skaņas baudījums ir tas pēc kā jūs tiecaties.

Smart TV, kas jūs saprot

Patērējiet vairāk laika, lai noskatītos to, ko vēlaties, nevis pārmeklējot tūkstošiem kanālu. Izmantojot balss mijiedarbību, jūs varat dabiskā balsī jautāt Smart TV televīzijas šovu un filmu ieteikumus, pamatojoties uz jūsu skatīšanās gaumi. Laika gaitā S Recommendation precizē meklēšanu, pamatojoties uz to, ko jums patīk skatīties, nevis uz to, kas ir populārs. Jūs pārliecināsities, ka katrs ieteikums būs oriģināls un izklaidējošs un nekad tie paši rezultāti netiks rādīti atkal un atkal. Tas ir intuitīvi, vienkārši un viegli.

*S Recommendation var nebūt pieejams bez tiešas piekrišanas personīgās informācijas ievākšanai un izmantošanai.
* Dažām funkcijām Smart TV pakalpojumiem ir nepieciešama piekļuve internetam, kas var nebūt pieejama, pamatojoties uz pakalpojuma sniedzēju, valodu, dialektu un reģionu.

 

Uz augšu

SAMSUNG
24 99999
Buy

LED TV UE85S9
Manufacturer SAMSUNG
Energy efficiency A++
Energy consumption kWh / year 5000
Energy consumption in active mode, kW / h 5000
Screen size, inches / cm 85/216
Resolution 4K UHD (3840 x 2160)
Digital TV tuner DVB-T
Features and options Smart TV
Dynamic contrast Mega
Frame rate, Hz 1000
Colour Black
Dimensions with Stand (LxHxD) cm 200.4x162.4x58.2
Weight, kg 85.8
Warranty, months 24