Kompānija ELKOR, būdama par lielu, ieteiktu ekspertu Latvijas tirgū, patēriņa un mājas elektronikas jomā, ka arī par pasaules vadošo zīmolu partneri ( tādu kā: Apple, Samsung, Sony, Toshiba, BenQ, Yamaha, Sharp, Hitachi, Kenwood, JVC, LG u.c.), piedāvā saviem pastāvīgiem un perspektīviem klientiem mājas un komerciālas automatizācijas risinājumus, balstoties uz novatoriskas amerikāņu firmas produkcijas, kura ražo mājas automatizācijas sistēmas Control4.

Dotajā lapa Jums tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar sekojošo informāciju, kas ir veltīta Control4 sistēmai:


Kas ir mājas automatizācija?

Control4 piedāvā optimālu risinājumu „gudrai” mājas automatizācijai, kas ļauj elektoniskajām ierīcēm, kuras Jūs izmantojat ikdienā, strādāt kopā kā vienam veselam. Ar visa aprīkojuma integracijas palīdzību, sākot ar apgaismojumu, mūziku, videosistēmu, klimata kontroli, drošības sistēmu un beidzot ar smartfoniem un planšetem, Control4 sistēma veido personalizētas funkcionālas iespējas, kuras palīdz padarīt Jūsu dzīvi komfortablāku un mierīgāku, ka arī samazināt enerģijas tēriņus. Mājas automatizācija – tas ir principiāli cits komfortāblas dzīves līmenis. Tātad, iepazīstieties ar perspektīvu, mūsdienīgu virzienu un tā iespējam.

Mājas automatizācijas sistēmas

Mēs piedāvājam realizācijai un risinājumu ieviešanai mājas un komerciālu automatizāciju uz Control4 sistēmas pamata, kuras balstoties uz Jūsu vēlmēm un dotajiem uzdevumiem var funkcionēt gan kā vienota sistēma, gan kā patstāvīgi lēmumi, tādi kā:

 

APGAISOMOJUMA PĀRVALDĪBA AR VIENU PIESKĀRIENU

Control4 One touch control

Control4 piedāvā pilnu apgaismojuma opciju klāstu kā mazajās un lielajās mājās, tā arī jaunbūvēs un vecajās mājās. Izceliet Jūsu mājas dizaina īpašības ar stilīgu apgaismojumu, padariet to par energotaupīgu, drošu un uzticamu, izmantojiet automatizācijas maģiju, uzstādot „gudru” apgaismojuma sistēmu. Sazinieties ar Jūsu Control4 pārstāvi, lai kopā izstrādātu apgaismojuma vadības sistēmas integrāciju Jūsu mājās un regulētu gaismu jebkurā mirklī, pat, ja esat nolēmuši radīt mājīgu gaisotni, lai skatītos filmu.

Talvadības pults piemēri:

Control4 Different Controls

 

Lieliska mājas kinozāle

Viss, ko Jūs vēlaties skatīties ir pieejams pateicoties Control4 sistēmas multimediju sadales risinājumiem.
Izbaudiet augstas izšķirtspējas video skatīšanos ar pirmklasīgu skaņu, kuru var translēt praktiski no jebkura avota un uz jebkura TV ekrāna. Izmantojot Control4 sistēmas mājas automatizācijas risinājumus, katrs ģimenes loceklis bez grūtībām var saņemt ātru pieeju raidījumiem un filmām, kuras viņš vēlās noskatīties, jebkurā vietā mājās.

Control4 Home Cinema

 

Skaņas sadales sistēma

 • A variants. Pateicoties jaunajai audiosistēmas vadībai, Control4 uz visiem laikiem izmainīs to, kā Jūs klausaties mūziku, ar mūzikas translācijas palīdzību un iespēju klausīties mūziku jebkurā telpā. Jūs varat apskatīt savu personīgo mūzikas kolekciju, vai mīļāko mūzikas straumēšanas servisu internetā. Jūsu intuitīvais interfeiss ļaus Jums viegli izvēlēties vēlamo dziesmu ar piemērotāko skaļumu atskaņošanai jebkurā Jūsu mājas telpā.
 • B variants. Pateicoties jaunajai audiosistēmas vadībai, Control4 uz visiem laikiem izmainīs to, kā Jūs klausaties mūziku, ar mūzikas translācijas palīdzību un iespēju klausīties mūziku jebkurā telpā. Jūs varat apskatīt savu personīgo mūzikas kolekciju, vai mīļāko mūzikas straumēšanas servisu internetā. Jūsu intuitīvais interfeiss ļaus Jums viegli izvēlēties vēlamo dziesmu ar piemērotāko skaļumu atskaņošanai jebkurā Jūsu mājas telpā. Iebūvētā akustiskā sistēma piepildīs Jūsu mājas ar parsteidzošu skaņu un sniegs Jums estētisko gandarījumu. Dažādu klausīšanas veidu izvēle ir vienkārši bezgalīga! Control4 skaņas pastiprinātāji sniegs augstu skaņas kvalitāti četrās, vai pat astoņās stereo-zonās. Control4 audio matricas slēdzis ļaus 16 dažādiem audio signālu avotiem vienlaicīgi atskaņot mūziku, 16 dažādās Jūsu mājas telpās.
 • C variants. Pārvaldiet visu savu mūzikālo bibliotēku un jebkuru citu mūzikas atskaņošanas servisu tieši no Jūsu plaukstas, izmantojot Control4 risinājumus multimediju datu sadalei. Jūs varat virzīt augstas kvalitātes skaņas plūsmu, katrā, vai atsevišķās Jūsu mājas telpās. Baudiet Jūsu personīgo mūzikas kolekciju no smartfona, vai planšetes, ka arī no mūzikas straumēšanas servisiem, tādiem kā Spotify, Napster, Rhapsody, Pandora, SiriusXM, un vēl tūkstošiem  radiostaciju jebkurā vietā Jūsu mājās. Ar Control4 mājas automatizācijas risinājumiem, katram ģimenes loceklim atvērsies iespēja saņemt pieeju mūzikai, kuru vēlās noklausīties dotajā brīdī, atrodoties jebkurā vietā savās mājās, bez liekas laika tērēšanas! 

 

Control4 Sound control

 

Video sadales sistēma

Matricas slēdzis 8x8 HDMI Matrix Switch no Control4 sistēmas ļauj virzīt signālus no astoņiem HDMI avotiem (satelīt/kabeļtelevīzijas bloki, Blu-ray, multimediju atskaņotājs, spēļu ierīce) uz astoņiem augstas izšķirtspējas video displejiem. Video avoti, kuri ir pieslēgti pie Control4 HDMI Matrix Switch matricas slēdža atrodas centrālajā punktā, aiz redzamības robežām. HD video, audio, interneta un vadības sistēmas funkcijas viegli kļūst pieejamas katrā TV vai Video ekrānā, pateicoties vienam kabelim Cat 5e/Cat 6 un HD BaseT uztvērējam.

Control4 Video system control

 

Klimata un temperatūras kontrole

Jūsu mājas apkure vai atvēsināšana var kļūt par diezgan dārgiem pakalpojumiem, it īpaši, ja Jūsu apkures, kondicionēšanas un ventilācijas sistēma regulāri pieviļ, radot daudz nepatikšanas. Ļaujiet Jūsu „gudrai” mājai pašai pārvaldīt nepieciešamās funkcijas, lai efektīvi nodrošinātu optimālo temperatūru. Sistēma paceļ un nolaiž aizkarus, atkarībā no diennakts laika, ieslēdz un izslēdz gaisa cirkulācijas regulēšanas ventilatorus, ka arī iedarbina apkures un atvēsināšanas sistēmu Jums atnākot mājās, sveicot Jūs ar ideālu temperatūru.

Control4 Climat Control

 

Automātiskie aizskari un ventilatori

Apkures un gaisa atvēsināšanas sistēmas papildināšanai, Jūs varat pievienot Jūsu termostatā papildus funkcijas, kuras var tikt pārvaldītas manuāli vai automātiski caur Jūsu mājas automatizācijas sistēmu.
Control4 Fan Speed Control Switch ventilatora jaudas slēdzis automātiski ieslēdz Jūsu ventilatorus, kad istabas temperatūra sasniedz noteikto atzīmi. Sistēma ir aprīkota arī ar kustības sensoriem, lai ventilatori darbotos tikai tad, kad telpā kāds atrodās. Ja noteiktā diennakts laikā Jūsu istabā iekļūst tiešie saules stari, uzstādiet aizkarus, kuri automātiski nolaižas, lai nepieļautu pamatīgu telpu sasilšanu Jūsu mājās. Ziemā, pateicoties noregulētai programmai, sistēma paceļ aizkarus kad ārā ir gaišs un nolaiž vakarā, lai neviens netraucētu Jūsu privātumu. Jūsu Control4 sistēma noteikti zin, kad aust un riet saule, jebkurā gadalaikā, tāpēc Jums nevajadzēs regulēt programmu, kad dienas paliek īsākas vai garākas.

Control4 Automatic curtains

 

Drošības sistēmas vadība ar vienu pieskārienu

Ir ļoti svarīgi justies mierīgi un droši. Jūsu māju vai uzņēmumu palīdzēs aizsargāt „gudras” slēdzenes, apgaismojums, sensori, novērošanas kameras, tīkla videoreģistratori, drošības un novērošanas sistēmas paneļi, kuri integrēti Control4 automatizācijas sistēmā, ar kuru palīdzību Jūs varēsiet virtuāli sekot savai mājai vai ofisam jebkurā diennakts vai nedēļas laikā.

Control4 One touch control

 

Tīkla videoreģistratori un novērošanas kameras

Īpašnieki, kuri ir norūpējušies par savu māju vai uzņēmumu drošības paaugstināšanu, arvien biežāk izvēlās uzticēties novērošanas kamerām un NVR (tīkla videoreģistratoriem). Control4 sistēmas risinājumi ļauj novērot māju no jebkuras vieta pasaulē, tieši Jūsu smartfonā. Skatieties tiešo novērošanas kameru translāciju Jūsu mobilajā ierīcē, ar attāla savienojuma un vadības palīdzību, prakstiski, no jebkuras vietas.

 

«Gudras» slēdzenes, vadība ar vienu pieskārienu

Control4 automatizācijas sistēmas strādā ar lielāko „gudro” slēdzeņu daļu, nodrošinot iespēju droši aizslēgt katras Jūsu mājas durvis, nospiežot tikai vienu pogu uz sensora paneļa, pogu paneļa vai pat Jūsu planšetes. Jūs varat uzstādīt pagaidu drošības kodus preču piegādātājiem vai apkalpošanas sfēras darbiniekiem. Sagādājiet saviem bērniem un ģimenes locekļiem unikālus kodus, un Jūs varēsiet saņemt isziņas par to, kad viņi ierodas vai atstāj mājas. Savukārt, rosīgās dienās, kad nekas neiet pēc plāna, varēsiet sev viegli piedot, ka aizmirsāt atslēgas mājās.

Control4 Smart Locks

 

Kontrole un vadība

Lieliska Control4 operētājsistēma (OS) – tā ir programmatūras platforma, kura nodrošina ātru un vieglu pieeju visām Jūsu mājas automatizācijas funkcijām, jebkurā laikā un ar jebkuru sensora displeja ierīci, televizora, pults vai pogu paneļa, smartfona vai planšetes palīdzību, bet pateicoties Control4 aplikācijai, Jūs varēsiet kontrolēt Jūsu Control4 sistēmu praktiski no jebkura smartfona vai planšetes, jebkurā vietā, kur ir pieeja 3G/4G vai internetam

Control4 Controling options

 

Sensora displeji

Speciālais interfeiss nodrošina intuitīvu, efektīvu un elegantu mijiedarbību ar funkcionālām iespējām, Jūsu izklaides un apgaismojuma vadības sistēmai. Pārvaldiet savu mūzikas sarakstu ar vienu pieskārienu, izvēlieties fona attēlus un viegli regulējiet apgaismojumu, izmantojot displeju, kurš izceļ Jūsu mājas skaistumu.

Control4 Touch screen

 

Control4 aplikācija

Izmetiet visas savas pultis, lieciet mierā savu termostatu un neskrieniet virsū mēbelēm tumsā, cenšoties atrast gaismas slēdzi. Control4 sistēmai ir aplikācija, kas ļauj pārverst Jūsu smartfonu vai planšeti par galveno vadības centru! Control4 aplikācijai ir tiešais pieslēgums Jūsu sistēmai, kas ļauj pārvaldīt visas tās funkcijas – apgaismojuma un temperatūras regulēšana, izklaides centra regulēšana, durvju bloķēšana un daudzas citas funkcijas, tieši no sava smartfona vai planšetes. Aplikācija ir pieejama Apple iPhone smartfoniem un Apple iPad planšetēm, ka arī Android smartfoniem un planšetēm. 

 

Elkor Control4 Home Automation

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu demonstrācijas ekspozīciju ELKOR PLAZA, adrese Brīvības iela 201, un ieraudzīt sistēmu reālajā darbībā. Aicinām uz sadarbību arhitektus, dizainerus un speciālistus.

 

Priekš melomāna ausīm undizainera acīm

Mūdienīgas multi-kanālu telpiskās skaņas sistēmas un vienotas mājas audiosistēmas pieprasa vairākus skaļruņus, kas ir uzstādīti pa visu telpu. Kā rezultātā rūpīgi pardomāts telpas interjers tiek sabojāts ar uzbāzīgiem audiosistēmas skaļruņiem, kuru skaits ar laiku tikai pieaug. Īpašie mūzikas cienītāji ir prasīgi netikai pret skaņas kvalitāti, bet arī ārējo izskatu. Tieši tāpēc viņi dod priekšroku augstas klases audiosistēmam, kas ir spējīgas ne tikai nevainojami atskaņot skaņu, bet arī iederas interjerā, bez jebkādiem kompromisiem attiecībā uz estētiku.

Pavisam nemanāma „Stealth Acoustics” akustiskā sistēma veido neparasti telpisku un tīru skaņu un ir ideāls risinājums, ja esat nolēmuši pilnībā noslēpt vairāku istabu audiosistēmu, mājas kinozāli un augstas kvalitātes divu kanālu noklausīšanas sistēmu.
Uzstādīt skaļruņus ir tik pat vienkārši kā pielīmēt pie sienas ģipškartona fragmentu. Beigu apdares variācijas iekļauj emulsija krāsu, matēto virsmu, apelsīna garozas tekstūru, gaišu apmetumu, gaišas tapetes un gaišu audumu. Oriģināla apdare – piemēram, koka finieris, var tikt pielietoti. Kvalitatīvai skaņai jābūt dizrdamai, ne redzamai!

 

Mājas pilnīgas kontroles piemēri ar Control4 sistēmas palīdzību

Izmantojot Control4, Jus varat automatizēt kā vienu istabu, tā visu māju. Zemāk ir dotas tikai dažas idejas kā padarīt Jūsu māju par „gudru”:

 • Aplikācija „Wake Up” (Pamosties) automātiski regulē termostatu un pakāpeniski ieslēdz gaismu ik rītu.
 • Poga „Goodbye” (Uz tikšanos) aizslēdz durvis, ieslēdz drošības sistēmu, izslēdz visu apgaismojumu un regulē temperatūru, kad Jūs atstājiet māju.
 • Kamēr Jūs neesat mājās, Jūsu Control4 sistēma pazino Jums, cikos Jūsu bērns ir atgriezies mājās no skolas vai, ja ir konstatēta ūdens noplūde veļas mazgāšanas telpās.
 • Autonomā pults vai ierīce ar sensora displeju nodrošinās Jums pilnu izklaides sistēmas kontroli. Piemēram, filmas sākumā automātiski aizvērs aizkarus un samazinās apgaismojuma spilgtumu.
   

Control4 sistēmas pielietojuma vietas :

 

Lieliska mājas kinozāle

Ar ierīču un pakalpojumu integrāciju, kas ir apvienoti vienā kompleksā, ar iespaidīgu funkcionālu sistēmu, mājas automatizācija ļauj baudīt filmu skatišanos pavisam citā, augstākā līmenī.

 • Ieslēdziet filmu, samaziniet apgaismojumu un noregulējiet temperatūru ar vienu pieskārienu.
 • Sistēma automātiski palielinās apgaismojuma spilgtumu, kad filma tiks uzlikta uz pauzes, lai Jūs varētu droši un ātri aiziet līdz uzkodām.
 • Kad kāds pienāk pie durvīm, filma automātiski tiks uzlikta uz pauzes, lai Jūs varētu redzēt Jūsu ciemiņu uz sensora displeja, neceļoties no dīvāna.

 

Video sistēmas risinājumi no Control4

 • Atbrīvojieties no regulāras nekartības uz Jūsu žurnālu galdiņa, kuru veidoja neskaitāmas tālvadības pultis, un kontrolējiet katru Jūsu izklaides centra detaļu ar vienas pults palīdzību.
 • Pārvaldiet un kontrolējiet absolūti visu Jūsu mājās (žalūzijas, durvju slēdzenes, termostatu u.t.t) ar Jūsu TV vai tālvadības pults starpniecību.
 • Skatieties HD video jebkurā Jūsu mājas telpā
 • Skatieties video no daudziem avotiem, tajā skaitā multimediju atskaņotājiem, cietajiem diskiem un pat portatīvajām ierīcēm, vai arī skatieties viņus visus vienlaicīgi.

 

Restorāns un bārs

Vairāku televizoru pārvaldīšana ar dažādiem kanāliem bieži vien ir apgrūtinoši, kad runa iet par sporta bāru vai restorānu. Control4 palīdzēs Jūsu komandai vadīt audio un video sistēmu, ka arī apgaismojumu.

 • Jūs varat atskaņot HD video no dažādiem avotiem uz vairākiem televizoriem un pārvaldīt viņus ar vienkāršu interfeisu.
 • Jūs varat automatizēt apgaismojuma un klimata kontroles sistēmas enerģijas taupišanai.
 • Iedarbiniet visas telpas sistēmas vai izslēdziet visas ierīces ar vienu pieskārienu.
   

Konferenču telpas

Mūsdienu telpas ļauj vadīt katru tikšanos vai prezentāciju augstākā līmenī, bet dažreiz var būt problemātiski pilnībā sagatavoties darbam. Control4 sistēma palīdzēs tikt ar to galā.

 • Izmantojiet viena pieskāriena vadību, lai samazinātu apgaismojumu, nolaistu ekrānu un ieslēgtu videokonferences sistēmu.
 • Izmantojiet instrumentus videokonferences zvanam, lai dotu iespēju darbiniekiem, kuri nav uz vietas, piedalīties sapulcē un pārvaldīt tas gaitu ar vienkārša interfeisa palīdzību.

 

Fitness un SPA

Bieži fitnesa centriem ir vairāki televizori un audiosistēmas kopā ar apgaismojuma sistēmām, klimata kontroli un drošību. Jūs varat pārvaldīt tos, nodarbojoties ar klientu apkalpošanu, pateicoties Control4 automatizācijas risinājumiem.

 • Saņemiet pieeju mūzikai no jebkura avota, jebkurā telpā, lai katrs instruktors varētu ieiet mūzikas ritmā, kurš atbilst viņa nodarbībām.
 • Sūtiet HD video no jebkura avota uz jebkuru ekrānu ēkā.
 • Regulējiet baseina, burbuļvannas un saunas programmas iestatījumus, ūdens un enerģijas taupīšanas mērķos.
 • Izslēdziet visas ierīces un ieslēdziet drošības sistēmu ar vienu pieskārienu.


Viestnīca

Control4 sistēmas automatizācijas risinājumi palīdzēs iegūt lielu labumu no viesnīcas funkcionālajām iespējām. Ietaupiet naudu uz uzlabota enerģijas pārvaldības rēķina, tajā pašā laikā palieliniet Jūsu viesnīcas iemitnieku prieku no atpūtas viesnīcā.

 • Jūs varēsiet automatizēt apgaismojuma un klimata kontroles sistēmas, ka arī samazināt enerģijas patēriņu, tiklīdz viesis ir atbrīvojis numuriņu.
 • Uzstādiet numuriņa iespējas, lai iepriecinātu katru viesi ar apgaismojuma vai automātisko aizkaru sistēmu – pamosties no rīta, būs īpašs gandarījums.
 • Pietiek ar vienu atslēgas pagriezienu, lai numuriņš sagaidītu viesus ar samazinātu apgaismojumu, relaksējošo mūziku un nolaistiem aizkariem.

 

Bizness

Ja esat biznesa īpašnieks vai kompānijas direktors, Jums ir daudz iemeslu uztraukumam,  ja Jūs neļaujiet biznesa operāciju vadības tehnoloģijām atbalstīt Jūsu lietu kārtošanu. Control4 var kalpot Jums kā liela priekšrocība, uzlabojot Jūsu konkurētspēju un biznesa efektivitāti.

 • Noregulējiet apgaismojumu, mūziku, temperatūru un videosistēmu, lai sagaidītu Jūsu klientus mājīgākā vidē.
 • Ar vienas pogas palīdzību automātiski ieslēdzas drošības sistēma, apgaismojums, temperatūras regulēšana un visas audiosistēmas un televizori.
 • Sekojiet visam līdzi, lai arī kur Jūs atrastos. Ja kāda no ierīcēm vai apgaismojumiem ir palikuši ieslēgti, ka arī, ja ir manīta aizdomīga kustība ēkā, Jūs vienmēr varēsiet par to uzzināt, neatrodoties tur.

 

Jahtu automatizācija

Fortloderdeila, INTERNATIONAL BOAT SHOW, 2009. gada 29. oktobris – Control4 pieejamas mājas automatizācijas sistēmu līderis IP – pamatā ir paziņojis par Control4 integrācijas pieejamību zem Dometic Yacht Master Control jahtu pārvaldes pasaules sistēmu sertificētas pārvaldes priekš  Dometic Group.

 • Ārējo gaismu automatizācija, lai ekipāža varētu pārvietoties drošī.
 • Termostata regulēšana, lai nodrošinātu atbilstošu temperatūru kuģa iekšpusē
 • Gaismu automātiska palaišana, ieslēgšanas, izslēgšanas pārvaldība balstoties uz dota apgaismotības līmeņa noteiktajā laikā.
 • Žalūziju atvēršana un aizvēršana, balstoties uz to, kad saule riet un debesis apmākušās, lai nodrošinātu optimālu dabīgās gaisma un komforta līmeni
 • Audio un video kolekcijas centralizācija no dažādiem avotiem, ļauj veikt mūzikas un filmas izvēli pēc vākiem no vienas bibliotēkas vai jebkuras istabas uz klāja.

 

4Sight aplikācija ar pieeju no jebkuras vietas

Pievienojiet 4Sight servisu savai Control4 sistēmai un Jūs varēsiet pārvaldīt Jūsu māju praktiski atrodoties jebkurā pasaules daļā, kur ir pieejams pieslēgums 3G/4G vai internetam. Pārvaldiet sistēmu caur Jūsu iemīļotām mobilajām ierīcēm vai web brauzeri un gūstiet baudu no drošības un pārvaldes sistēmas funkcionālām iespējām, kuras paredzētas Jūsu drošajam pieslēgumam sistēmai un kontrolei par to jebkurā laikā, jebkurā vietā.

 1. Pieejas sistēma: ar Control4 App aplikācijas palīdzību un 4Sight servisa abonēšanu Jums būs pieeja Jūsu majai vai uzņēmumam un Jūs varēsiet vērot to praktiski visur, izmantojot smartfonu, planšeti vai web brauzeri uz Windows PC vai Mac datoriem.
 2. Paziņošanas sistēma ārpus mājām: Jūsu Control4 sistēma var sūtīt ziņas par sistēmas stāvokli uz Jūsu smartfonu vai planšeti, lai Jūs vienmēr būtu lietas kursā. Jums var būt nosūtītas tādas ziņas kā „Garažas durvis ir vaļā” vai „Konstatēta ūdens noplūde pagrabā”, lai ziņotu Jums par nopietniem starpgadījumiem, tiklīdz tie ir notikuši, ļaujot Jums ātri reaģēt uz notiekošo.
 3. Pilnīga drošība: 4Sight izmanto tos pašus drošības protokolus datu pārraidei un antihakeru šifrēšanas sistēmu, ko izmanto finanšu iestādes, šādi nodrošinot Jums drošu pieeju Jūsu „gudrai” mājai.

 

Atpakaļ uz augšu