ELKOR KLIENTA KARTE – VIENMĒR IZDEVĪGĀK!

Cien./God. Klient!

Ar 2018. gada 25. maiju stājas spēkā jaunā ES Vispārīgā datu aizsardzības regula. Regula nosaka personas datu apstrādes mērķus, procesus un tehnoloģiju pielietojumu, un ir saistoša visām organizācijām, kuras apstrādā ES pilsoņu datus. Lai saglabātu visas ELKOR Klienta kartes priekšrocības un bonusus mums ir nepieciešama Jūsu atkārtota piekrišana un, ka joprojām atļaujat mums apstrādāt savus personas datus, lai saņemtu labāko, ko piedāvā Klienta Kartes lojalitātes programma. Piekrišana ir jādod vienlaicīgi ar jaunas kartes reģistrāciju vai personiskās kontaktinformācijas atjaunināšanu aizpildot anketu un nododot jebkurā ELKOR veikalā. To var izdarīt līdz VDAR spēkā stāšanās datumam – 2018. gada 25. maijam vai atjaunot datus saglabājot bonusus līdz 1.janvārim 2019. gadam. Pēc šī datuma visi personas dati no reģistra tiks dzēsti. Detalizētākai informācijai par personas datu apstrādi un privātuma politiku sekot informācijai https://www.elkor.lv/lat/privatuma-politika

Mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati pie mums vienmēr ir drošībā un lai Jūsu personas datu apstrāde notiktu atbilstoši spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, mūsu iekšējām politikām, vadlīnijām un kārtībai. Mums ir svarīga Jūsu datu drošība un privātuma ievērošana, lai Jūs, kā klients justos apmierināts un gandarīts par pirkumiem!

ELKOR saviem Pastāvīgajiem klientiem piedāvā klientu lojalitātes programmu.

Priekšrocības ar ELKOR Klienta karti:

  • Iespēja sakrāt ELKOR naudu, ko varēs izmantot norēķinoties par nākotnes pirkumiem ELKOR veikalos;
  • Saņemt tikai ELKOR Klienta kartes īpašniekiem paredzētus piedāvājumus un īpašas privilēģijas;
  • Saņemt informāciju par ELKOR Klienta kartes piedāvājumiem, jaunumiem un pasākumiem pa e-pastu, pa pastu vai SMS;
  • Šuvējas pakalpojumi u/v ELKOR PLAZA apģērbu nodaļā ELKOR Fashion iegādātā apģērba korekcijai bez maksas;
  • Pārskats par uzkrāto ELKOR naudu .


ELKOR Klienta kartes jaunumi!
Sīkāku informāciju var iegūt, sazinoties ar klientu apkalpošanas centru u/v Elkor Plaza pa tālruni +371 67070702 darba dienās no 10:00 līdz 22:00, vai jebkurā ELKOR veikalā.
Salidzini.lv logotips