Ledusskapis LIEBHERR CBNes 6256

French door – četrdurvju ledusskapis
Pēc gabarītiem French door jeb “franču durvju” Liebherr CBNes-6256 ledusskapis efektīgi iederēsies lielā virtuvē un kļūs par vērtīgu palīgu Jūsu virtuvē. Šāds ledusskapis sniedz iespēju veikt produktu krājumus ilgam laikam. Saldētavas kamera atrodas zem ledusskapja nodalījumiem un tai ir durtiņas. Šāda konstrukcija ļauj izņemt vajadzīgos pārtikas produktus, atverot tikai vienu durtiņu, tādā veidā samazinot aukstā gaisa patēriņus un elektroenerģijas patēriņu.

Ledus ģenerators ledusskapī
Šī Liebherr CBNes-6256 ledusskapja tehnoloģija dod iespēju attīrīt ūdeni un pārvērst to ledus kubiciņos, kas notiek īpašā nodalījumā ledusskapja iekšienē.

Ļoti ekonomisks ledusskapis
Ļoti ekonomiskais Liebherr CBNes-6256 ledusskapis ir radīts tiem, kuriem rūp veselība un apkārtējā vide, kā arī tiem, kuri taupa elektrību un dod priekšroku ekoloģiskajam dizainam. Rūpējoties par mums un mūsu nākotni, Eiropas Savienība pieņēma ekodizaina koncepciju, saskaņā ar kuru, A++ klases ledusskapis ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu, saglabā ekoloģisko līdzsvaru, vienlaicīgi kvalitatīvi pildot parasta ledusskapja funkcijas. Ledusskapis ilgu laiku saglabā dažādu pārtikas produktu svaigumu.
Elektropreču energoefektivitāte, sīkāk šeit
Cena: 3 599,00
Pievienot grozam
Papildus informācija
Ražotājs LIEBHERR
Elektroenerģijas patēriņa klase A++
Elektroenerģijas patēriņš, kWh/gadā 322
Klimata klase SN, T
Kopējais ledusskapja tilpums, l 357
Saldēto pārtikas produktu uzglabāšanas nodalījums min. temp. −6 °C, saldētas pārtikas uzglabāšanas laiks - 1 nedēļa
Kopējais saldētavas tilpums, l 114
Kompresoru skaits 1
No-Frost Ir
Trokšņa līmenis, dB 43
Krāsa Sudraba
Augstums, cm 203
Dziļums, cm 61.5
Platums, cm 91
Svars, kg 167
Garantijas laiks, mēneši 24