Bezspoguļa kamera OLYMPUS E-PL9 14-42 Pancake Kit

Cena: 529,00
Sīkāk >>
Labākas fotogrāfijas bez satraukuma un skaista fotokamera, ar ko tās uzņemt. Paceliet savu fotografēšanu jaunā līmenī ar Olympus PEN E-PL9 un dalieties ar saviem labākajiem kadriem vienkārši, patiecoties iebūvētajam WiFi, kas nemanāmi saistīts ar jūsu viedtālruni. Tagad ir jūsu kārta: Beidziet knipsēt. Sāciet fotografēt.
Cilvēki man saka, ka esmu radoša un man nepieciešama fotokamera, kas ļautu izpaust to, ko jūtu. Man patīk E-PL9 intuitīvā sajūta, kas sniedz man papildu pārliecību. Auto režīms man palīdzēja sākt, jo kamera ir tik gudra, bet tagad es izmantoju skārienekrānu, lai piekļūtu daudzām radošām iespējām. Es varu izdrukāt savus mākslas darbus lielos formātos, jo kvalitāte ir vairāk nekā konkurētspējīga salīdzinājumā ar masīvāko fotokameru sniegumu.
Lai cik skaists būtu izskats, ja jūs nejūtaties ar to ērti, tad tas nav īstais. Tas pats attiecas uz fotokameru. Es pievēršu uzmanību detaļām un pamanu, kā ādai līdzīgais materiāls harmoniski sapludināts ar kameru, piešķirot vienkārši klasiskajam dizainam izsmalcinātu izskatu. Tai ir arī jāstrādā: ir tik vienkārši pieskarties fotografējamam objektam uz displeja, lai iefokusētu un nofotografētu. E-PL9 vadība šķiet lieliska un izvietota īstajās vietās, piedevām es varu izvēlēties krāsu, kas piestāv manam stilam.
Es vēlos uzzināt, kā radīt izcilas fotogrāfijas, un E-PL9 man palīdz. Kas kādreiz bija noglabāts izvēlnēs, tagad ir viena pieskāriena attālumā, pateicoties AP režīmam, kas ļauj man radīt sapņainas multiplas ekspozīcijas vai skaistus nakts skatus. Papildu objektīvi ļauj manām fotogrāfijām izcelties. Portretiem tagad ir profesionāli izpludināts fons, kas pateicoties 45mm F1.8 objektīvam, izskatās daudz autentiskāks, nekā ar telefonu fotografētais. Ir pat pieejams video, kas saprotamā veidā parāda bezmaksas OI.Share aplikācijas iespējas.
Ja man izdodas uzņemt lielisku drauga bildi, man ar to jādalās - tagad! Tas ir pavisam viegli, patiecoties WiFi savienojumam starp manu E-PL9 un viedtālruni. Es pat varu tikt pie fotogrāfijām, kad mana kamera atrodas somā, un nosūtīt tās izmantojot bezmaksas aplikāciju. Izcilā attēla kvalitāte ir palīdzējusi manam blogam un Instagram profilam iegūt vairāk sekotāju.
Papildus informācija
Ražotājs OLYMPUS
Zibspuldzes stiprinājums Ir
Iebūvēta zilbspuldze Ir
Zilbspuldzes darbības attālums, m -
Pikseļu skaits, Mpix 16.1
Maksimālā izšķirtspēja 4608 x 3440
Malu attiecība 4:3
Bildes formāts JPEG, RAW, RAW+JPEG
Automātiskais taimeris 2 sekundes, 12 sekundes
Sensora izmērs četras trešdaļas (17.3 x 13 mm)
Sensora tips MOS
Video ieraksts 1280 x 720, 1920 х 1080 Full HD
Video atbalstītie formāti MOV
ISO jūtība AUTO, 200 - 25600
Aizvara ātrums 60 - 1/16000
Ekspozīcijas kompensācija -5 EV to +5 EV
Attēla stabilizētājs Ir
Manuālais fokuss Ir
Atmiņas kartes tips SD, SDHC, SDXC
Skata meklētājs Ir
Ekrāna izmērs, collas 3
Ekrāna tips LCD
Sensora displejs Ir
Ekrāna punktu skaits 1040000
Wi-Fi b/g/n
USB Ir
HDMI Ir
Baterija Li-ion BLS‑50
Augstums, cm 6.8
Garums, cm 3.9
Platums, cm 11.7
Krāsa Melna
Ražotāja kods V205092BE000
Svars, kg 0.332
Garantijas laiks, mēneši 24