Kafijas automāts SAGE SES500BSS

Prece nav krājumā
Cena: 499,99
Reģistrējaties vai pieslēdzieties savam kontam un mēs Jūs informēsim, kad prece būs krājumā
Bambino ™ Plus apvieno 4 galvenos kafijas kvalitātes elementus. Barista kvalitātes nodrošināšana, izmantojot 54 mm portafiltru ar 19 gramiem kafijas un automātisko piena teksturēšanu. Ar 3 sekunžu uzkarsēšanas laiku un precīzu espresso iegūšanu, jūs saņemat kafiju tasē ātrāk nekā jebkad agrāk.
Automātiska mikro putu piena teksturēšana: automātiskā tvaika padeves caurulīte ļauj jums pielāgot piena temperatūru un tekstūru, lai rezultāts atbilstu jūsu gaumei. Nodrošina barista kvalitātes mikro putas, kas uzlabo kafijas garšu un ir būtiskas, lai veidotu latté mākslu.
Ātrāks uzsildīšanas laiks: inovatīvā ThermoJet® uzsildīšanas sistēma 3 sekundēs nodrošina optimālu ekstrakcijas temperatūru. Gatava, lai pagatavotu jūsu labāko kafiju bez ilgas gaidīšanas.
19 gramu deva pilnīgākai garšai: sasniedziet konsekventu un līdzsvarotu espresso, izmantojot pareizo samaltās kafijas daudzumu. 54mm portafiltrs ar 19 gramiem kafijas ir pilnīgas garšas un augstas kvalitātes kafijas atslēga.
Zema spiediena priekšinfūzija: pakāpeniski palielina spiedienu un palīdz nodrošināt vienmērīgu garšas ekstrakciju tasē.
Precīza espresso ekstrakcija: digitālā temperatūras kontrole (PID) nodrošina precīzu ūdens temperatūru, iegūstot optimālu espresso ekstrakciju.
Automātiska skalošana: automātiskā sildīšanas sistēmas izskalošana pēc tvaicēšanas nodrošina, ka nākamā espresso porcija tiek pagatavota pareizajā temperatūrā.
1.9 litru ūdens tvertne
Regulējama piena temperatūra un tekstūra
54 mm stampa
480ml nerūsējošā tērauda piena krūze
1 un 2 tašu divkārša slāņa filtra grozi
Papildus informācija
Ražotājs SAGE
Tilpums, l 1.2
Jauda, W 1600
Kapučīno sistēma Ir
Spiediens, Bar 15
Krāsa Nerūsējošs tērauds
Augstums, cm 31
Garums, cm 32
Platums, cm 20
Svars, kg 6.7
Garantijas laiks, mēneši 24