Pievienoties
Grozs

ELKOR un KURŠI projekta „ Kopā izdevīgāk” noteikumi.


ELKOR un KURŠI sadarbības partneru projekts „ Kopā izdevīgāk” ir programma pastāvīgajiem uzņēmumu klientiem, kas dod tiesības saņemt īpašus piedāvājumus un atlaides, kas paredzētas savstarpējās programmas ietvaros. Lai kļūtu par lojalitātes programmas dalībnieku un izmantotu programmas priekšrocības ir jābūt ELKOR vai KURŠU klientu kartes īpašniekam. Uzņēmumi patur tiesības mainīt programmas noteikumus, atbilstoši savu uzņēmumu noteikumiem un savstarpējās sadarbības vienošanās ietvaros. ELKOR veicot izmaiņas klientu karšu noteikumos un sadarbības projekta „ Kopa izdevīgāk” projekta ietvaros, savus lojalitātes programmas dalībniekus informēs publicējot izmaiņas, papildinājumus interneta vietnē www.elkor.lv/kurshi, kā arī patur tiesības izbeigt programmu. ELKOR un KURŠI sadarbības partneru projekts “ Kopā izdevīgāk” stājas spēkā 2016. gada 1.decembrī visos ELKOR un Kurši veikalos Latvijas teritorijā.
Dalība „ Kopā izdevīgāk” programmā
1.Dalību „Kopā izdevīgāk” programmu regulē savstarpējās sadarbības līgums un tā noteikumi.
2. Par “Kopā izdevīgāk” programmas dalībnieku var kļūt jebkura fiziska vai juridiska persona, kura ir reģistrēta ELKOR un KURŠI klientu kartes lojalitātes programmai.
3. Kā kļūt par ELKOR klientu kartes īpašnieku un tās noteikumiem skatīt www.elkor.lv sadaļā Klienta Karte.

4. ELKOR klientu kartes īpašnieki saņem visos Būvniecības nama "Kurši" veikalos 7% atlaidi visām precēm. (Atlaides tiek piemērotas visām precēm, izņemot AKCIJAS precēm, akcīzes precēm – alkoholam un tabakas izstrādājumiem, speciāli pasūtamām precēm, mobilo sakaru papildināšanas kartēm, piekabju un instrumentu nomai, dāvanu kartēm, pakalpojumiem (transporta pakalpojumi, griešana, krāsu tonēšana, remonts, caurumu urbšana) un pārdevēja norādītās preču grupas (sīkāku informāciju par preču grupām, kurām piemēro samazināto atlaidi, var iegūt pie Grupas „Kurši" pārdevējiem). 

5. Klienta kartēm piešķirtās atlaides nesummējas ar citām atlaižu programmām.