Ledusskapis LG GMX936SBHV

Visi LG produkti

Parastā cena: 2 599,99

Īpašā cena: 2 179,00

Prece nav krājumā
Reģistrējaties vai pieslēdzieties savam kontam un mēs Jūs informēsim, kad prece būs krājumā

Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Apraksts

Door-in-Door® evolūcijas jaunais posms ir tehnoloģija InstaView Door-in-Door®. Atliek tikai divreiz pieklauvēt pie elegantā stikla paneļa, un saturs tiek izgaismots, nezaudējot vēsumu.
Ar diviem viegliem piesitieniem pa eleganto spoguļstikla paneli varat ielūkoties ātri piekļūstamam nodalījumam ar jūsu iecienītajām uzkodām un dzērieniem, pat neatverot durvis, kas ļauj samazināt vēsuma zudumus un ilgāk saglabāt pārtiku svaigu.
Šī unikālā gaisa attīrīšanas sistēma ļauj līdz minimumam samazināt ledusskapī jūtamās smakas. Ar oglekli aprīkotā gaisa attīrīšanas ierīce ar ventilatora palīdzību virza gaisu cauri atsvaidzinātājam un pa sistēmas Fresh Shower cauruļvadiem izkliedē to pa trim dažādiem plauktu līmeņiem.
Gaisa filtrācijas sistēma ar 2 līmeņu gaisa filtru nodrošina gaisa cirkulāciju un ledusskapja smaku samazināšanu.
Šis ledusskapis ar franču stila durvīm ir moderna klasika, kas ne vien izdaiļos jūsu virtuvi, bet arī nodrošina izcilas uzglabāšanas iespējas, piemēram, X-tra Duo nodalījumu maziem un atsevišķiem produktiem, izvelkamu plauktu gariem priekšmetiem un bīdāmu augšējo plauktu un saldētavas durvju nodalījumus.

Pirkt tagad Apskatīt visu