Ledusskapis LG GSJ960PZBZ

Visi LG produkti
Cena: 1 599,99
Prece nav krājumā
Reģistrējaties vai pieslēdzieties savam kontam un mēs Jūs informēsim, kad prece būs krājumā

Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Apraksts

Side-by-Side - divdurvju ledusskapis
LG GSJ-960PZBZ ir ideāls ledusskapis ģimenei no četriem un vairāk ģimenes locekļiem, kuri iepērk produktus ar krājumiem uz ilgāku laiku. Side-by-Side vai “sāns pie sāna” konstrukcija ar atbīdāmām durvīm, vizuāli atgādina skapi un sastāv no vairākām neatkarīgām kamerām, kuras ir izvietotas sānu pie sāna. Šīs ledusskapja un saldētavas kameras nodrošina vienmērīgu aukstā gaisa sadalīšanu, kas ir nepieciešams, lai ilgstoši saglabātu pārtikas produktu garšu.

Dispensers
Šāda LG GSJ-960PZBZ ledusskapja tehnoloģija dod iespēju iegūt ledu kubiciņos vai sasmalcinātā veidā, kā arī ieliet aukstu ūdeni, neatverot ledusskapja durvis.Ledus ģenerators ledusskapja ārpusē
Ledusskapī ledus ģenerators ir izvietos ārpusē. Šāda tehnoloģija īsteno auksta ūdens attīrīšanu un pārveido to ledus gabaliņos.

Skārienjutīga vadība
Skārienjutīga vadība sniedz iespēju Jums viegli izvēlēties vajadzīgos režīmus un temperatūru LG GSJ-960PZBZ ledusskapim – to var izdarīt, viegli pieskaroties sensoru panelim. Tas ir ļoti ērti, jo ļauj Jums jebkurā brīdī redzēt visus darba procesus uz ekrāna.

Ļoti ekonomisks ledusskapis
Ļoti ekonomiskais LG GSJ-960PZBZ ledusskapis ir domāts tiem cilvēkiem, kuriem rūp veselība un apkārtējā vide, kā arī tiem, kuri taupa elektroenerģiju un dod priekšroku ekoloģiskam dizainam. Rūpējoties par mums un mūsu nākotni, ES izstrādāja ekodizaina koncepciju, saskaņā ar kuru, A++ klases ledusskapis sniedz iespēju samazināt elektroenerģijas patēriņu, saglabā ekoloģisko līdzsvaru, vienlaicīgi lieliski pildot parasta ledusskapja funkcijas. Ledusskapis ilgu laiku saglabā dažādu dārzeņu, augļu un zaļumu svaigumu.

No Frost (automātiskā atsaldēšana)
Aizmirstiet par to, ka LG GSJ-960PZBZ ledusskapī varētu izveidoties ledus kalni - pateicoties No Frost sistēmai tas nenotiks! Ledusskapja iekšpusē novietotais ventilators īsteno gaisa cirkulāciju ledusskapja kamerā, savukārt izkusušais ledus sakrājas īpašā tvertnē, bet vēlāk iztvaiko. Šāda īpašā funkcija neļauj LG GSJ-960PZBZ ledusskapim sasalt.

Pirkt tagad Apskatīt visu