Izvēlne

Iespējamie pirkuma apmaksas veidi

Pirkumu var apmaksāt:

 1. Ar norēķinu karti
 2. Caur internet-banku
 3. Ar pārskaitījumu uz mūsu kontu
 4. Līzingā
 5. Transporta slāņa šifrēšana

Papildus informācija:


 • Apmaksa notiek formējot online pirkumu internetā ar sekojošām apmaksas kartēm: kartes
 • Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

  Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta 10 kalendāro dienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas.

  Apmaksa veicot internet-bankā

  Pasūtīto preču apmaksa ar Swedbank internetbankas palīdzību. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz internetbankas mājas lapu. Maksājuma uzdevums tiek izveidots automātiski. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad operators būs apstiprinājis Jūsu pasūtījumu.

  Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

  Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

  Bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā. Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

  Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

  Līzings

  Pasūtīto preču apmaksa līzingā. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz InCredit vai Lateko Līzings mājas lapu līzinga formas aizpildīšanai. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad līzinga kompānija būs apstiprinājusi Jūsu pieteikumu. Pie pasūtījuma saņemšanas, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi). Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces. Piegādes summu jāmaksā atsevišķi.

  Transporta slāņa šifrēšana

  Saskaņā ar Maksājumu karšu nozares drošības standartu padomi, klientu karšu dati tiek aizsargāti , izmantojot transporta slāņa šifrēšanu – TLS 1.2 un lietojumprogrammas slāni ar AES algoritmu un 256 bitu atslēgas garumu.

  Mūsu rekvizīti

  Saņēmējs: SIA «ETG»
  Juridiskā adrese: Brīvības gatve 201, Rīga, LV-1039
  Reģistrācijas numurs: 40103145298
  PVN reģistrācijas numurs: LV40103145298
  Bankas konts: LV24PARX0006216010015
  Bankas kods: PARXLV22
  Banka: Citadele banka AS 


  Izdrukāt lapas saturu