Izvēlne

Iespējamie pirkuma apmaksas veidi

  1. Apmaksa ar bankas karti
  2. Tiešais bankas maksājums
  3. Apmaksa ar naudas pārskaitījumu
  4. Līzings

Papildus informācija:

  1. Mūsu rekvizīti

Apmaksa ar bankas karti

Apmaksa notiek formējot online pirkumu internetā ar sekojošām apmaksas kartēm: kartes

Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta 10 kalendāro dienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas.

Tiešais bankas maksājums

Veic tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta. Šim pakalpojumam mēs izmantojam apmaksas veidu - Latvian Online Banking. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz internetbankas mājas lapu. Maksājuma uzdevums tiek izveidots automātiski.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

Bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā. Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

Līzings

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz InCredit vai Lateko Līzings mājas lapu līzinga formas aizpildīšanai. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad līzinga kompānija būs apstiprinājusi Jūsu pieteikumu. Pie pasūtījuma saņemšanas, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karte). Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU?

Preces www.elkor.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
Kredīta ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
Aizdevuma summa: no 70 EUR līdz 7000 EUR;
Aizdevuma termiņš: no 6 līdz 60 mēnešiem;
Pirmā iemaksa no 0%;
Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

Mūsu rekvizīti

Saņēmējs: SIA «ETG»
Juridiskā adrese: Brīvības gatve 201, Rīga, LV-1039
Reģistrācijas numurs: 40103145298
PVN reģistrācijas numurs: LV40103145298
Bankas konts: LV24PARX0006216010015
Bankas kods: PARXLV22
Banka: Citadele banka AS