Iespējamie pirkuma apmaksas veidi

Pirkumu var apmaksāt:

  1. skaidrā naudā
  2. ar norēķinu karti
  3. caur internet-banku
  4. ar pārskaitījumu uz mūsu kontu
  5. līzingā
  6. transporta slāņa šifrēšana

Papildus informācija:


Apmaksa skaidrā naudā

  1. apmaksa notiek saņemot preci internet-veikala birojā.

2012.gada 21.jūnijā Saeimā tika pieņemts likums „Grozījumi likumā „Par nodokļiem un nodevām”” un 2013.gada 1.janvārī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 10.aprīļa noteikumos Nr.237 „Skaidrā naudā veikto darījumu deklarēšanas noteikumi”, kas uzliek par pienākumu Pārdēvējam iesniegt Valsts ieņēmumu dienestam deklarāciju par darījumiem skaidrā naudā ar fiziskajām personām, ja tās summa vienā operācijā pārsniedz EUR 3000.00, norādot deklarācijā fiziskas personas Vārdu, Uzvārdu, personas kodu vai identifikācijas numuru un rezidences valsti, kā arī nav atļauts veikt skaidrā naudā darījumus, kuru summa pārsniedz EUR 7000.00

Šajā sakarā lūdzam Jūs atsaukties uz mūsu kasieru lūgumu uzrādīt derīgu personas apliecinošu dokumentu, lai mēs varētu ierakstīt Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu vai identifikācijas numuru un rezidences valsti.

Norēķinoties ar maksājumu karti virs EUR 150.00, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

Apmaksa ar norēķinu karti

  1. apmaksa notiek saņemot preci internet-veikala birojā;
  2. apmaksa notiek formējot online pirkumu internetā ar sekojošām apmaksas kartēm: kartes

Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

Apmaksa veicot internet-bankā

Pasūtīto preču apmaksa ar Swedbank internetbankas palīdzību. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz internetbankas mājas lapu. Maksājuma uzdevums tiek izveidots automātiski. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad operators būs apstiprinājis Jūsu pasūtījumu.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

Bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā. Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.

Līzings

Pasūtīto preču apmaksa līzingā. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz InCredit vai Lateko Līzings mājas lapu līzinga formas aizpildīšanai. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad līzinga kompānija būs apstiprinājusi Jūsu pieteikumu. Pie pasūtījuma saņemšanas, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi). Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces. Piegādes summu jāmaksā atsevišķi.

Transporta slāņa šifrēšana

Saskaņā ar Maksājumu karšu nozares drošības standartu padomi, klientu karšu dati tiek aizsargāti , izmantojot transporta slāņa šifrēšanu – TLS 1.2 un lietojumprogrammas slāni ar AES algoritmu un 256 bitu atslēgas garumu.

Mūsu rekvizīti

Saņēmējs: SIA «ETG»
Juridiskā adrese: Brīvības gatve 201, Rīga, LV-1039
Reģistrācijas numurs: 40103145298
PVN reģistrācijas numurs: LV40103145298
Bankas konts: LV34HABA0551028718001
Bankas kods: HABALV22
Banka: Swedbank 


Izdrukāt lapas saturu

Salidzini.lv logotips