Atteikuma tiesības 14 dienu laikā. Tikai iegādātajām interneta veikalā precēm!

Jūsu iesniegtā SIA „ETG” personiskā informācija tiks izmantota tikai atteikuma tiesību procedūras izpildei un Jūs, ka pircēja – identifikācijai, pamatojoties uz Personas datu aizsardzības regulu Nr.2016/679 un ELKOR kompānijas privātuma politiku.

Atteikumu tiesības 14 dienu laikā

Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Informāciju par atteikuma tiesību izmantošanu lūgums sk.veidlapas otrajā pusē. Ja vēlaties atteikties no līguma, lūdzu aizpildiet un nosūtiet/nododiet preci kopā ar šo veidlapu uz adresi: Preces jānodod no pl.10:00-21:00 SIA „ETG” tirdzniecības vietā - ELKOR Plaza Klientu apkalpošanas centrā 2 stāvā, Brīvības gatvē 201. Rīgā, LV-1039 bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Vai jānosūta atpakaļ uz norādīto veidlapā adresi: SIA „ETG” ELKOR Plaza Noliktava. Brīvības gatvē 201, Rīgā, LV-1039, aizpildot atteikuma tiesību veidlapu un ievērojot tas aizpildīšanas noteikumus.

Neskaidrību vai nepieciešamības gadījumā lūgums ar mums sazināties: pa e-pastu [email protected] vai +37167070767

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

 1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu
 2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigusies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to)
 3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām
 4. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu), mūs: SIA „ETG”, Brīvības gatvē 201, Rīgā, LV-1039, +37167070767, [email protected] ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma.
  1. Jūs varat izmantot atteikuma tiesību veidlapas paraugu,kuru saņēmāt kopā ar preci vai lejupielādēt to šajā lapā
  2. Vai Jūs varat paziņot par atteikumu izmantot elektronisko sistēmu
 5. Sīkāk lūgums skatīt: https://www.elkor.lv/lat/user-information/

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

 1. Lūgums ņemt vērā, ka saņemtas preces SIA „ETG” pieņemšanas brīdī ir tiesības fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus un komplektācijas satura atbilstību. Gadījumos, kad SIA „ETG” konstatēs preces neatbilstību vizuālajam stāvoklim un/vai komplektācijai saņemšanas brīdī, Jūs tiksiet informēts un saņemsiet konstatācijas akta kopiju/paziņojumu.
  1. Visiem kurjera sūtījumiem un sūtījumiem, kas piegādāti caur sūtījumu termināļiem, ir jābūt iepakotiem preces ražotāja iepakojumā vai tādā iepakojumā, kurš pasargā preci no bojājumiem transportēšanas laikā.
  2. Neiepakotu sūtījumu gadījumā sūtītājs ir atbildīgs par iespējamo bojājumu transportēšanas laikā (piemēram, skrambas un traipi).
  3. Ja Sūtītājs ievēro iepakošanas prasības, tad Transportētājs ir atbildīgs par iespējamiem zaudējumiem, kas varētu rasties un ir radušies transportēšanas un sūtījumu apstrādes laikā
 2. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma
  1. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
  2. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.
 3. Preces Jums jānodod no pl.10:00-21:00 SIA „ETG” tirdzniecības vietā - ELKOR Plaza Klientu apkalpošanas centrā 2 stāvā, Brīvības gatvē 201, Rīgā, LV-1039 bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Vai jānosūta atpakaļ uz norādīto veidlapā adresi: SIA „ETG” veikals ELKOR Plaza. Noliktava. Brīvības gatve 201, Rīga, LV-1039, aizpildot atteikuma tiesību veidlapu un ievērojot tas aizpildīšanas noteikumus. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.
 4. Līguma noteikumiem lielgabarīta preces un par 10 kilogramiem smagākas preces trūkumu novēršanai, apmaiņai vai līguma atcelšanai no klienta nogādā pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs uz sava rēķina.
  1. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas (maksimālās izmaksas, ja preci nevar atpakaļ nosūtīt pa pastu, varētu būt aptuveni 30 EUR)
 5. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā

Atteikuma noformēšana

Ja Jūs esat noformējuši pirkumu musu internet-veikalā, tad Jus varat noformēt atteikumu izmantot:

 • Atteikuma tiesību veidlapas paraugu — kuru saņēmāt kopā ar preci vai lejupielādēt to šajā lapā
 • Elektronisko sistēmu — ja esat noformējuši pirkumu internēt-veikalā, ka Reģistrets lietotajs