Pievienoties
Grozs

Новости и мероприятия / Samsung Q-day

trešdiena, 2017. gada 15. marts 16:10

Q – dienas u/v ELKOR PLAZA

Ceturtdien, 23. martā sadarbībā ar Samsung universālveikala ELKOR PLAZA 1. stāvā norisinājās „Q-dienas”, kur apmeklētājiem bija lieliska iespēja pirmajiem aplūkot jaunākos Samsung QLED sērijas televizorus, tikties ar tehnoloģiju profesionāļiem, un laimēt dažādas pārsteiguma balvas. Produkta prezentācijas pasākumā piedalījās vairāk nekā 70 viesi, tostarp Samsung sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko, Samsung produktu eksperts Baltijā Kaspars Neilands, mediju pārstāvji, tehnoloģiju draugi u.c.

Lai arī televizoru ražošanas tehnoloģijas laika gaitā ir būtiski mainījušās, tam ir saglabājusies nemainīgi svarīga vieta teju katrā mājsaimniecībā. Tomēr līdz šim nebija izdevies atrisināt pāris kaitinošas lietas, piemēram, vadu mudžeklis aiz televizora, daudzās pultis papildierīcēm vai grūtības saskatīt attēlu ļoti gaišās telpās. Tagad – ar QLED TV – esam to mainījuši, lai skatītāji var pilnībā pievērsties detalizēta un koša attēla baudīšanai,” televizora atklāšanas pasākumā sacīja Sergejs Kostjučenko.

ELKOR TV un audio sistēmas iepirkumu menedžeris Jurijs Krasiļņikovs: „Ar 2017. gada QLED TV sēriju mēs piedāvāsim saviem klientiem visreālāko attēlu, kas pārsteigs pat visprasīgākos skatītājus, pateicoties uzlabotajai kvantu punktu tehnoloģijai, plašu gudro funkciju klāstu un augstvērtīgu dizainu. Pie mums no šodienas ir pieejami trīs nākamās paaudzes Samsung QLED TV sēriju – Q9, Q8 un Q7 modeļi, atliek tikai atrast savu ideālo TV!”

Universālveikala apmeklētāji pasākuma laikā varēja iegūt izsmeļošu informāciju par jaunajiem QLED sērijas televizoriem, baudīt gardas uzkodas un piedalīties loterijā. PALDIES visiem, kuri ņēma dalību Q - dienas pasākumā!

Atklāj jaunu laikmetu ar jaunākās paaudzes QLED televizoru!

Televizors kā dizaina elements

Arvien biežāk televizora izskats tiek pielāgots interjeram, tāpēc īpaši padomāts par jaunās sērijas televizoru dizainu. QLED TV veikti uzlabojumi ne tikai vizuālajā veidolā, bet arī lietojamībā – iebūvēts caurspīdīgais ‘neredzamā savienojuma’ kabelis, ar kuru televizoram var pievienot papildierīces – mājas kinozāles, skaļruņus, spēļu konsoles un citas

Papildu tam jaunie TV ir ērti un maksimāli tuvu piestiprināmi pie sienas. Samsung arī piedāvā divus statīvus, kas veidoti tā, lai televizors telpā pats par sevi izskatītos kā dizaina elements. ‘Studio Stand’ statīvs TV pielīdzinās molbertam ar gleznu, savukārt spīdīgais ‘Gravity Stand’ televizoru pārveidos par mūsdienīgu skulptūru.

Gudrais kļūst vēl gudrāks

2017. gadā Samsung koncentrējas arī uz Smart TV piedāvājuma attīstību, nodrošinot iespēju vienkārši un ērti patērēt izklaides saturu, turklāt jebkurā laikā un vietā. Piemēram, ar Samsung Smart Remote pulti iespējams pārvaldīt teju visas televizoram pievienotās ierīces.

Turpmāk uzlabotajā ‘Smart View’ lietotnē viedtālruņos pieejams arī ‘Smart Hub’, kas sākumekrānā vienuviet ļaus redzēt visu pieejamo saturu. Tādējādi caur mobilo telefonu televizorā var ieslēgt savu iecienītāko pārraižu tiešraides un video, kā arī saņemt paziņojumus par mīļākās filmas sākumu.

Apskatīties var šeit:   www.elkor.lv/samsung-qled

Новости и мероприятия / Sadarbība ar Kurši

ceturtdiena, 2017. gada 12. janvāris 11:45

 

Noteikumus skatīt šeit:  www.elkor.lv/kurshi

Новости и мероприятия / Robotu balle

piektdiena, 2016. gada 30. decembris 17:30

 

 

Universālveikalā ELKOR PLAZA varēs apskatīt pasaules slavenākos robotus

 

No 21.janvāra līdz 5.martam Elkor Plaza telpās varēs aplūkot unikālu robotikas izstādi „Robotu balle". Tajā būs redzami aptuveni 20 dažādi roboti, kas tapuši 12 pasaules valstīs un tiek izmantoti dažādās biznesa, sociālo pakalpojumu un izklaides jomās. Starptautisko kolekciju papildinās arī robotikas sasniegumi no Latvijas un paplašinātās realitātes tehnoloģijas. 

 Izstādes kolekciju veido robotikas sasniegumi no visas pasaules – Lielbritānijas, Kanādas, ASV, Francijas, Šveices, Vācijas, Japānas, Slovēnijas, Jaunzēlandes, Korejas, Singapūras un Krievijas.

 "Robotu balle ir unikāls projekts, kurā cilvēki satiekas ar dažādu nozaru robotiem – gan tādiem, kas veic dažādas praktiskas funkcijas, gan pārsteidzošiem izklaides industrijas risinājumiem. Izstādes izklaidējoši  izglītojošais formāts aicina ikvienu iepazīt robotikas sasniegumus un saprast, kā kustas, runā, domā un varbūt pat jūtas roboti. Nākotne, ko esam pieraduši saistīt ar zinātniskās fantastikas kino, ir pienākusi. Laiks to iepazīt un sadraudzēties," saka ceļojošās izstādes Robotu balle projekta vadītāja Latvijā Inga Kadeka.

 Izstāde ietver vairākas galerijas, kurās varēs gan aplūkot inovatīvākos robotikas sasniegumus un komunicēt ar robotiem, gan piedalīties robotikas meistarklasēs, robotu veidošanā, piedzīvojumu spēlēs un izmēģināt augmentētās realitātes tehnoloģijas. Tajās būs iespēja izzināt inženiera profesijas aspektus, kā arī apgūt projektēšanas, programmēšanas un robotu konstruēšanas pamatus, izmantojot 3D drukas un citas inovatīvas tehnoloģijas.

 „Robotu balle" pirmo reizi izstādīta 2014. gadā Maskavā, un kopš tā laika viesojusies desmit pilsētās, piesaistot 475 000 apmeklētāju.  Vairāk informācijas par izstādi  www.robotuballe.lv 

 Izstādes darba laiks:

         - darba dienās 12:00-20:00
         - brīvdienās 10:00-20:00
 
Biļetes:
 
        - biļetes var iegādāties u/v Elkor Plaza pie ieejas izstādē "Biļiešu serviss" kasēs vai online:                                                                http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/davanu-kartes/cits/robotu-balle-bal-robotov-207015/

        - ar ELKOR klientu karti atlaide ieejas biļetēm – 20% ( izņemot ģimenes biļetes). Pirms iegādāties biļeti pie kases uzrādiet ELKOR klienta karti.

Konkurss: "Piedalies konkursā un laimē PHILIPS robotu*!"

1. Nofotografē savu mīļāko izstādes robotu vai nofotografējies ar to kopā
2. Publicē bildi Facebook vai Instagram ar haštagu #robotuballe
3. Spied „Patīk" ELKOR Facebook vai Instagram profilam

Dalies ar šo ziņu ar saviem draugiem!

Konkursu noslēgsim 5.martā pl.21.00 līdz ar pēdējo apmeklētāju un 6.martā izlozēsim robotu - putekļu sūcēju Philips SmartPro Compact no ELKOR Tehnikas pirmdien. 


#konkurss #ElkorPlaza #robotuballe

*Putekļusūcējs robots Philips SmartPro Compact 8776/01

 

   

 

Новости и мероприятия / Dāvanu grozi

ceturtdiena, 2016. gada 29. decembris 13:13

 

Dāvanu grozi

Laikā, kad satiekas gadi uz īsu mirkli, kad svecīšu staros atspīd domas par padarīto un dvēsele pildās ar prieku un cerību gaidām mēs visi vēlamies dāvināt un sagādāt pārsteigumus savai ģimenei, draugiem un biznesa partneriem.
Mūsu vēlme ir dot visu labāko un palīdzēt uzņemties rūpes par dāvanām – sakomplektēsim individuālus dāvanu grozus, ņemsim vērā katra pasūtītājā vēlmes un iespējas. Dāvanām piedāvājam ekskluzīvus produktus, saldumus un vīnus, kuri nopērkami tikai Elkor veikalos. Pasūtījumu pieņemšana: info@elkor.lv, tālr. 29807501

Kā arī piedāvājam gatavus dāvanu grozus gardēžiem!

Gaidīsim Jūs u/v Elkor Plaza atjaunotajā pārtikas nodaļā FOOD&WINE.

*Dāvanu grozu cena veidojas no izvelēto preču cenas un daudzuma.

 

                                                              

Новости и мероприятия / Pasākumu programma

pirmdiena, 2016. gada 5. decembris 15:12

 

 DARBA LAIKS SVĒTKU DIENĀS!

 

Новости и мероприятия / Restorāns-picērija STORANO

ceturtdiena, 2016. gada 20. oktobris 12:10

 

Iegādājies jebkuru picu no 21.10. līdz 6.11. un saņem atlaidi – 25%!

Picu vari baudīt uz vietas vai pasūtīt līdzņemšanai! Ēdienkarti skatīt šeit

Pasākumi un aktualitātes / Kafijas diena 15. Oktobrī

ceturtdiena, 2016. gada 29. septembris 11:07

Viss ziņas teksts