Pievienoties
Grozs

Новости и мероприятия / Elkor Tehnika T/P ALFA

piektdiena, 2017. gada 28. aprīlis 12:43

Veikals ELKOR TEHNIKA Brīvības gatvē 372 ir slēgts

 

2002. gadā tirdzniecības parkā "Alfa", Brīvības gatvē 372 tika atvērts tolaik Rīgā lielākais sadzīves tehnikas un elektronikas preču veikals ELKOR TEHNIKA,  ar kopējo tirdzniecības vietas platību 1500 m2. Laikam ejot uz priekšu, esam nonākuši pie lēmuma optimizācijas nolūkos ar š.g. 23. aprīli veikalu slēgt.  Aicinam Jūs apmeklēt pārējos ELKOR TEHNIKA veikalus: tirdzniecības centrā „Spice Home", Jaunmoku ielā 13 un u/v ELKOR PLAZA, Brīvības gatvē 201, kā arī mūsu interneta veikalu.

Новости и мероприятия / Sadarbība ar Kurši

ceturtdiena, 2017. gada 12. janvāris 11:45


 

Noteikumus skatīt šeit:  www.elkor.lv/kurshi

„Lielais Himalaju ceļš – ekspedīcijas vēsture"

Aicinām uz atklāto lekciju - „Lielais Himalaju ceļš – ekspedīcijas vēsture".
Atklātā lekcija - stāstījums notiks 26. aprīlī u/v Elkor Plaza, Brīvības gatve 201, plkst. 19:00 krievu valodā.
Uzzināsiet, kā ekspedīcijas dalībnieki gatavojās, kādas grūtības viņus gaidīja ceļā, stāstīs par interesantākiem momentiem, kā arī atbildēs uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem.
Lekciju vadīs pieredzējuši ekspedīcijas organizatori un dalībnieki „Lielais Himalaju Ceļš" – @Nastasja Jurjevna un @Vladimirs Zhilkin.
Ja vēlaties apmeklēt atklāto lekciju, neaizmirstiet atzīmēt „iešu". Būsim priecīgi Jūs sagaidīt!
✎ Pieteikties lekcijai var līdz 25. aprīlim ierakstot komentārā vārdu un uzvārdu: www.facebook.com/events !

Новости и мероприятия / Samsung Q-day

sestdiena, 2016. gada 31. decembris 00:10

Q – dienas u/v ELKOR PLAZA

Ceturtdien, 23. martā sadarbībā ar Samsung universālveikala ELKOR PLAZA 1. stāvā norisinājās „Q-dienas”, kur apmeklētājiem bija lieliska iespēja pirmajiem aplūkot jaunākos Samsung QLED sērijas televizorus, tikties ar tehnoloģiju profesionāļiem, un laimēt dažādas pārsteiguma balvas. Produkta prezentācijas pasākumā piedalījās vairāk nekā 70 viesi, tostarp Samsung sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko, Samsung produktu eksperts Baltijā Kaspars Neilands, mediju pārstāvji, tehnoloģiju draugi u.c.

Lai arī televizoru ražošanas tehnoloģijas laika gaitā ir būtiski mainījušās, tam ir saglabājusies nemainīgi svarīga vieta teju katrā mājsaimniecībā. Tomēr līdz šim nebija izdevies atrisināt pāris kaitinošas lietas, piemēram, vadu mudžeklis aiz televizora, daudzās pultis papildierīcēm vai grūtības saskatīt attēlu ļoti gaišās telpās. Tagad – ar QLED TV – esam to mainījuši, lai skatītāji var pilnībā pievērsties detalizēta un koša attēla baudīšanai,” televizora atklāšanas pasākumā sacīja Sergejs Kostjučenko.

ELKOR TV un audio sistēmas iepirkumu menedžeris Jurijs Krasiļņikovs: „Ar 2017. gada QLED TV sēriju mēs piedāvāsim saviem klientiem visreālāko attēlu, kas pārsteigs pat visprasīgākos skatītājus, pateicoties uzlabotajai kvantu punktu tehnoloģijai, plašu gudro funkciju klāstu un augstvērtīgu dizainu. Pie mums no šodienas ir pieejami trīs nākamās paaudzes Samsung QLED TV sēriju – Q9, Q8 un Q7 modeļi, atliek tikai atrast savu ideālo TV!”

Universālveikala apmeklētāji pasākuma laikā varēja iegūt izsmeļošu informāciju par jaunajiem QLED sērijas televizoriem, baudīt gardas uzkodas un piedalīties loterijā. PALDIES visiem, kuri ņēma dalību Q - dienas pasākumā!

Atklāj jaunu laikmetu ar jaunākās paaudzes QLED televizoru!

Televizors kā dizaina elements

Arvien biežāk televizora izskats tiek pielāgots interjeram, tāpēc īpaši padomāts par jaunās sērijas televizoru dizainu. QLED TV veikti uzlabojumi ne tikai vizuālajā veidolā, bet arī lietojamībā – iebūvēts caurspīdīgais ‘neredzamā savienojuma’ kabelis, ar kuru televizoram var pievienot papildierīces – mājas kinozāles, skaļruņus, spēļu konsoles un citas

Papildu tam jaunie TV ir ērti un maksimāli tuvu piestiprināmi pie sienas. Samsung arī piedāvā divus statīvus, kas veidoti tā, lai televizors telpā pats par sevi izskatītos kā dizaina elements. ‘Studio Stand’ statīvs TV pielīdzinās molbertam ar gleznu, savukārt spīdīgais ‘Gravity Stand’ televizoru pārveidos par mūsdienīgu skulptūru.

Gudrais kļūst vēl gudrāks

2017. gadā Samsung koncentrējas arī uz Smart TV piedāvājuma attīstību, nodrošinot iespēju vienkārši un ērti patērēt izklaides saturu, turklāt jebkurā laikā un vietā. Piemēram, ar Samsung Smart Remote pulti iespējams pārvaldīt teju visas televizoram pievienotās ierīces.

Turpmāk uzlabotajā ‘Smart View’ lietotnē viedtālruņos pieejams arī ‘Smart Hub’, kas sākumekrānā vienuviet ļaus redzēt visu pieejamo saturu. Tādējādi caur mobilo telefonu televizorā var ieslēgt savu iecienītāko pārraižu tiešraides un video, kā arī saņemt paziņojumus par mīļākās filmas sākumu.

Apskatīties var šeit:   www.elkor.lv/samsung-qled

Новости и мероприятия / Robotu balle

piektdiena, 2016. gada 30. decembris 17:30

 

 

Universālveikalā ELKOR PLAZA varēs apskatīt pasaules slavenākos robotus

 

No 21.janvāra līdz 5.martam Elkor Plaza telpās varēs aplūkot unikālu robotikas izstādi „Robotu balle". Tajā būs redzami aptuveni 20 dažādi roboti, kas tapuši 12 pasaules valstīs un tiek izmantoti dažādās biznesa, sociālo pakalpojumu un izklaides jomās. Starptautisko kolekciju papildinās arī robotikas sasniegumi no Latvijas un paplašinātās realitātes tehnoloģijas. 

 Izstādes kolekciju veido robotikas sasniegumi no visas pasaules – Lielbritānijas, Kanādas, ASV, Francijas, Šveices, Vācijas, Japānas, Slovēnijas, Jaunzēlandes, Korejas, Singapūras un Krievijas.

 "Robotu balle ir unikāls projekts, kurā cilvēki satiekas ar dažādu nozaru robotiem – gan tādiem, kas veic dažādas praktiskas funkcijas, gan pārsteidzošiem izklaides industrijas risinājumiem. Izstādes izklaidējoši  izglītojošais formāts aicina ikvienu iepazīt robotikas sasniegumus un saprast, kā kustas, runā, domā un varbūt pat jūtas roboti. Nākotne, ko esam pieraduši saistīt ar zinātniskās fantastikas kino, ir pienākusi. Laiks to iepazīt un sadraudzēties," saka ceļojošās izstādes Robotu balle projekta vadītāja Latvijā Inga Kadeka.

 Izstāde ietver vairākas galerijas, kurās varēs gan aplūkot inovatīvākos robotikas sasniegumus un komunicēt ar robotiem, gan piedalīties robotikas meistarklasēs, robotu veidošanā, piedzīvojumu spēlēs un izmēģināt augmentētās realitātes tehnoloģijas. Tajās būs iespēja izzināt inženiera profesijas aspektus, kā arī apgūt projektēšanas, programmēšanas un robotu konstruēšanas pamatus, izmantojot 3D drukas un citas inovatīvas tehnoloģijas.

 „Robotu balle" pirmo reizi izstādīta 2014. gadā Maskavā, un kopš tā laika viesojusies desmit pilsētās, piesaistot 475 000 apmeklētāju.  Vairāk informācijas par izstādi  www.robotuballe.lv 

 Izstādes darba laiks:

         - darba dienās 12:00-20:00
         - brīvdienās 10:00-20:00
 
Biļetes:
 
        - biļetes var iegādāties u/v Elkor Plaza pie ieejas izstādē "Biļiešu serviss" kasēs vai online:                                                                http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/davanu-kartes/cits/robotu-balle-bal-robotov-207015/

        - ar ELKOR klientu karti atlaide ieejas biļetēm – 20% ( izņemot ģimenes biļetes). Pirms iegādāties biļeti pie kases uzrādiet ELKOR klienta karti.

Konkurss: "Piedalies konkursā un laimē PHILIPS robotu*!"

1. Nofotografē savu mīļāko izstādes robotu vai nofotografējies ar to kopā
2. Publicē bildi Facebook vai Instagram ar haštagu #robotuballe
3. Spied „Patīk" ELKOR Facebook vai Instagram profilam

Dalies ar šo ziņu ar saviem draugiem!

Konkursu noslēgsim 5.martā pl.21.00 līdz ar pēdējo apmeklētāju un 6.martā izlozēsim robotu - putekļu sūcēju Philips SmartPro Compact no ELKOR Tehnikas pirmdien. 


#konkurss #ElkorPlaza #robotuballe

*Putekļusūcējs robots Philips SmartPro Compact 8776/01

 

   

 

Новости и мероприятия / Dāvanu grozi

ceturtdiena, 2016. gada 29. decembris 13:13

 

Dāvanu grozi

Laikā, kad satiekas gadi uz īsu mirkli, kad svecīšu staros atspīd domas par padarīto un dvēsele pildās ar prieku un cerību gaidām mēs visi vēlamies dāvināt un sagādāt pārsteigumus savai ģimenei, draugiem un biznesa partneriem.
Mūsu vēlme ir dot visu labāko un palīdzēt uzņemties rūpes par dāvanām – sakomplektēsim individuālus dāvanu grozus, ņemsim vērā katra pasūtītājā vēlmes un iespējas. Dāvanām piedāvājam ekskluzīvus produktus, saldumus un vīnus, kuri nopērkami tikai Elkor veikalos. Pasūtījumu pieņemšana: info@elkor.lv, tālr. 29807501

Kā arī piedāvājam gatavus dāvanu grozus gardēžiem!

Gaidīsim Jūs u/v Elkor Plaza atjaunotajā pārtikas nodaļā FOOD&WINE.

*Dāvanu grozu cena veidojas no izvelēto preču cenas un daudzuma.

 

                                                              

Новости и мероприятия / Klientu dienas

sestdiena, 2016. gada 10. decembris 11:14

Pasākumu programma 8. aprīlī:

Iepirkšanās:

7., 8. un 9. aprīlī - atlaides līdz -30%*!

MODE

Mostas pavasaris un gatavojamies jaunai sezonai, lai saprastu aktuālās tendences un būt modīgiem šajā sezonā kopā ar imidža dizaineri, daudzu Latvijas zināmāko cilvēku stilisti un K.Bogomolova, A.Vasiljeva skolas pasniedzēju Žannu Dubsku veiksim šo ceļojumu modes pasaulē.

13:00 – 14:00 - Žannas Dubskas lekcija latviešu valodā: "SEZONAS HĪTI" (krāsas, formas, printi, detaļas).
15:00 – 16:00 – Žannas Dubskas lekcija krievu valodā: "Хиты сезона" ( цвет, формы, принты, детали).
16:00 – 18:00 "Pavasara pārvērtības". Žanna Dubska kopā ar asistentiem palīdzēs piemeklēt apģērbus, apavus un aksesuārus, ieteiks kā veidot aktuālo sezonas tēlu vai atsvaidzināt jau esošo garderobi.
Plkst. 16.00 izvēlēsimies 4. pretendentes, kas tiks sapostas un saņems Eur 50 dāvanu karti no Elkor.

Pieteikties pārvērtībām var:
1. ierakstot Facebook* komentārā vārdu un uzvārdu līdz 07.04.2017 plkst.17.00: www.facebook.com/events/751255538389387/
2. ierakstot vārdu un uzvārdu klatienē 8. aprīlī apmeklējot vienu no Žannas Dubskas lekcijām.
*Tikai tās, kas būs uz vietas var piedalīties izlozē!

12:00 – 18:00 vīriešu apģērbu nodaļā stiliste Ilze Blumfelde ieteiks "Ko ģērbt un ko pirkt!"

TĒJAS CEREMONIJAS

Trīs aizraujošas lekcijas par tēju, jo tējas dzeršana dziedē dvēseli, sniedz tai baudījumu, iedvesmo un sniedz možumu. Dzerot tēju laiks apstājas un ļauj satvert mirkli, kad koncentrējies uz garšu, smaržu un sajūtām, kas pārņem baudot tēju. Latvijas Tējas čempionāta organizators un tējas meistars, harizmātiskais Juris Podusovs izstāstīs un parādīs, kā pareizi baudīt tēju un kādu vērtību tā var ienest dzīvē.

12:00 – 13:00 Tējas ceremonija – iepazīšanās ar tēju, atveseļošanas prakse caur Latvijā audzētām tējām

15:00 – 16:00 Tējas ceremonija – Ķīnas tējas pasaules iepazīšana

17:00 – 18:00 Tējas ceremonija – īpašā tējas ievārīšanas metode

Seko pieteikšanās informācijai -> www.facebook.com/Elkor

RADIOVADĀMO MAŠĪNU SACENSĪBAS

12:00 – 14:00 Piesakies un piedalies sacensībās, esi kopā šajā piedzīvojumā ar saviem bērniem, izmēģini savus spēkus, sievietes - kliedējam mītus par to, ka braucam sliktāk, iesaistām arī gados vecāku paaudzi, kas varbūt nemaz nenojauš par savu automašīnas vadīšanas mākslu. Laika pavēlniekiem un visātrākajiem 3 uzvarētājiem – dāvanu kartes no ELKOR.

Seko pieteikšanās informācijai-> www.facebook.com/Elkor

BĒRNU RADOŠĀS DARBNĪCAS

12:00 – 18:00 Ziedu darbnīca - rotājam puķu podiņus un sējam vasaras ziedus (iesējam, lai izaudzētu savus stādiņus).

12:00 – 18:00 Eksotisko dzīvnieku darbnīcas - krāšņi, jautri, kustīgi paša gatavoti dzīvnieki, ar ko rotaļāties vai uzvest savu mazo teātra izrādi (gatavosim kustīgu tārpiņu, ziloni, astoņkāji, zirgu).

14:00 – 15:00 Hennas zīmējumi

Radošās darbnīcas nodrošina Mammamuntetiem.lv

JELLY BELLY

12:00-18:00 – aizraujoša spēle un pārsteidzošas balvas

BARBERSHOP

11:00 – 16:00 - profesionāli apmācīti frizieri veiks klasiskos vīriešu matu griezumiem, kā ari veiks bārdas modelēšanu vai korekciju. Wood Religion Barbershop ir vīriešu frizētava ar īpašām tradīcijām, kurā viesim ir iespēja iegrimt autentiskā aristokrātiskā atmosfērā un veltīta īpaša uzmanība. Lielākais akcents tiek likts uz Barbershop pakalpojumu kvalitāti. Vīriešu matu griezumi un bārdas kopšana - Barbershop lepnums, kas tiek veikts augstākajā līmenī.

INCHCAPE MOTORS LATVIA – BMW oficiālais izplatītājs Latvijā

11:00 – 20:00 – piesakies testa braucieniem, būs pieejami BMW X sērijas modeļi – dinamiskais un ņiprais BMW X1, elegantais BMW X4, un atlētiskie uzvarētāju auto – BMW X5 un BMW X6.

Karstais jaunums – jaunā BMW 5.sērija, kas būs pieejama divās aprīkojuma un dzinēju versijās.

Uz testa braucieniem var pieteikties arī :
07.04. no plkst. 16.00 – 20.00
08.04. no plkst. 11.00 – 20.00
09.04. no plkst. 11.00 – 17.00

ASICS TESTI

12:00 – 15:00 Bezmaksas konsultācijas pareizu apavu izvēlē , fizioterapeiti Mareks Osovskis un Rolands Admidiņš sadarbībā ar fiziocentrs.lv Lai kāds būtu jūsu skriešanas līmenis, ASICS testi parūpēsies par pareizo apavu un aksesuāru izvēli. Pārbaudiet savu gaitu regulāri.

Alpīnisma skolas TRAVERSS ekspozīcija - sporta nodaļā manekenu ekspozīcijas paraugos varēsiet redzēt piemērus ar aprakstiem, kā sagatavoties tuvākam vai tālākam pārgājienam un ceļojumam.

14.00 – 15.00 Alpīnisma skolas TRAVERSS ekspozīcija un meistarklase

SADZĪVES TEHNIKAS PREZENTĀCIJAS

12.00-18.00 PHILIPS – spieķa putekļu sūcēju demonstrācijas, gludināšanas sistēma, skaistumkopšanas tehnika, virtuves tehnikas demonstrācija

07.04. no plkst. 16.00 – 20.00
08.04. no plkst. 12.00 – 18.00
09.04. no plkst. 12.00 - 18.00

13.00-17.30 KITCHEN AID – blendera prezentācija, maģiskā rīve

12.00-18.00 BRAUN – sadzīves tehnika skaistumkopšanai

12.00-18.00 NIVONA – kafijas automāti

12.00-18.00 SAGE – jaunais Bos To Go blenderis

InCREDIT GROUP– īpašais piedāvājums Elkor klientiem!

Iespaidīgiem pirkumiem, iespaidīgs piedāvājums! ELKOR klientu dienu ietvaros 7., 8., 9. Aprīlī!

Iegādājies ELKOR dāvanu karti kredītā 300€ uz 12 mēnešiem un mēnesī maksā tikai 30€ + BEZMAKSAS noformēšana!

Vai izvēlies citas summas:

  • 500€ un maksā 50€/mēn.
  • 700€ un maksā 70€/mēn.
  • 1000€ un maksā 100€/mēn.

Piemērs: Noformējot 300€ uz 12 mēnešiem, ikmēneša maksājums ir 30€. Kopā atmaksai 360€. Aizņēmuma likme 0%, GPL 41.30%. Atgādinām – aizņemies atbildīgi!

PREZENTĀCIJAS UN DEGUSTĀCIJAS

12.00-18.00 Francijas vīni

12.00-14.00 Delikateses – spāņu desa CAULA, siers DŽIUGAS

12.00-15.00 ARCHEE kraukšķīgās siera bumbiņas

13.00-16.00 BARBERA kafija

13.00-15.00 Šveices šokolāde LINDT

14.00-15.00 ELEBI risoto ar sieru, Inčukalna kūpināta vista – jaunums

14.00-16.00 ILLY kafija

14.00-17.00 Konjaks PIERRE VALLET, rums BARRACUDA

16.00-19.00 Ādažu desu darbnīcas žāvējumi un kūpinājumi – jaunums

17.00-20.00 Kokteiļi ar KOSKENKORVA degvīnu

UN TAS VĒL NAV VISS!

12.00-18.00 - Mūzika, pasākuma vadītājs, atraktīvas izlozes un pārsteiguma dāvanas

Mēs Jūs gaidām pēc adreses Brīvības ielā 201, u/v Elkor Plaza 8.aprīlī.

Sekojiet informācijai!

* Ar ELKOR klientu karti

Новости и мероприятия / Pasākumu programma

pirmdiena, 2016. gada 5. decembris 15:12

 

 DARBA LAIKS SVĒTKU DIENĀS!