Pasākumi un aktualitātes / Ziemassvētku pasākumi

ceturtdiena, 2018. gada 6. decembris 15:54

Ziemassvētku pasākumi

Pasākumi un aktualitātes / Dāvanu grozi

ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris 14:00

Dāvanu grozi

Pasākumi un aktualitātes / Elkor klientu privilēģiju dienas

piektdiena, 2018. gada 26. oktobris 16:24

Elkor Privilēgiju diena

Новости и мероприятия / Sadarbība ar Kurši

otrdiena, 2018. gada 4. septembris 12:48

Noteikumus skatīt šeit:  www.elkor.lv/kurshi

Новости и мероприятия / Future Live izstāde 2.sezona

otrdiena, 2018. gada 4. septembris 10:30

Future live 2.sezona


Ar prieku paziņojam, ka 30. augustā atklāsim izstādes Future Live! 2. sezonu ELKOR PLAZĀ! Tas nozīmē vēl vairāk izklaides, aktivitāšu, ballīšu un vēl vairāk laika kopā ar ģimeni un draugiem! Izstāde Future Live! ir uzlabota un pilnveidota ar aktivitātēm, ne tikai maziem bērniem, bet arī pusaudžiem – biļetes cenā iekļauts arī 5D kino apmeklējums! Visu septembri ELKOR Klientu kartes īpašniekiem biļetes cena tikai EUR 7!

BACK TO THE Future Live!


Future live darba laiks
Vef volejbola turnīrs

Cien./God. klienti!

Laipni aicināti 25. augustā pievienoties un atbalstīt klātienē pirmo VEF apkaimes volejbola turnīru.

Jaunā Rīgas centra VEF apkaimes uzņēmumi – Elkor, Latvijas Mobilais Telefons, Accenture, kā arī Jaunās Teikas kvartāls, komercīpašumu pārvaldītājs New Hanza Capital, VEF Kultūras pils — ir apvienojušies, lai jaunais Rīgas centrs kļūtu par pilsētas tehnoloģiski attīstītāko, vienlaikus dzīvošanai un strādāšanai draudzīgāko vietu.

Līdzjutējiem klātienē būs iespēja ne tikai atbalstīt komandas, bet arī piedalīties dažādās aktivitātes, līdzi ņemiet bērnus. Pasākuma organizatori nodrošinās iesācēju un bērnu volejbola mācības, fitnesa nodarbības pieredzējušu treneru vadībā, rotaļas ar ziepju burbuļiem, Jelly Belly konfekšu ratu un citas aktivitātes.

Esiet kopā ar mums!

Vairāk info: https://www.facebook.com/events/224474644909702/

VEF apkaimes uzņēmumus aicina pieteikties pirmajā volejbola turnīrā

Jaunā Rīgas centra VEF apkaimes uzņēmumi – Elkor, Latvijas Mobilais Telefons, Accenture, kā arī Jaunās Teikas kvartāls, komercīpašumu pārvaldītājs New Hanza Capital, VEF Kultūras pils — pirmo reizi aicina piedalīties volejbola turnīrā 25.augustā.

Turnīrā aicināti piedalīties VEF apkaimē esošo uzņēmumu darbinieki, kuri 2018. gada vasaras sezonā Latvijas pludmales volejbola spēlētāju reitingā nav labāko simtniekā. Komandā ir jāpiesaka trīs spēlētāji, no kuriem vismaz viena ir sieviete. Uzņēmums turnīram var pieteikt līdz piecām komandām. Atļauts pieteikt jauktu komandu, kurā spēlētāji pārstāv divus vai trīs dažādus VEF apkaimes uzņēmumus.

“Šogad ir panākts nozīmīgs solis Latvijas virzībai uz viedvalsts statusu – partnerības izveide starp apkārtnes tehnoloģiju un inovāciju uzņēmumiem, nekustamā īpašuma attīstītājiem, tirdzniecības uzņēmumu un kultūras centru. Tuvāko divu gadu laikā VEF apkaimē strādās aptuveni 6000 augsta līmeņa speciālistu, tāpēc liels prieks, ka uzņēmumi spēj vienoties ne tikai par lielu projektu virzību, bet arī par sporta spēļu rīkošanu. Mērķis – saliedēt VEF apkaimes darbiniekus sportiski neformālā gaisotnē, stiprinot komandas garu, kā arī veicinot veselīgu un sportisku dzīvesveidu,” skaidro kvartāla attīstības projektam piesaistītais pilsētplānotājs Viesturs Celmiņš.

Līdzjutējiem un VEF apkārtnes iedzīvotājiem klātienē būs iespēja ne tikai atbalstīt komandas, bet arī piedalīties dažādās aktivitātes, līdzi ņemot bērnus. Pasākuma organizatori nodrošinās iesācēju un bērnu volejbola mācības, fitnesa nodarbības pieredzējušu treneru vadībā, rotaļas ar ziepju burbuļiem, Jelly Belly konfekšu ratu u.c.

Reģistrēšanās sacensību dienā ir paredzēta no plkst. 10:00, sacensības sāksies plkst. 11.00. Volejbola turnīrs notiks Beach Box Elkor pludmales volejbola laukumos blakus u/v ELKOR PLAZA.

Turnīrs notiks divās kārtās – grupu turnīrs un fināls. Grupu turnīrā komandas tiks sadalītas grupās pa četrām vai piecām katrā. Finālā katras grupas 1. un 2. vietu ieguvēju komandas cīnās A līgā, bet katras grupas 3., 4., 5. vietas ieguvēju komandas cīnās B līgā. Spēļu ilgums un konkrēta fināla izspēle tiks noteikta, vadoties pēc pieteikušos komandu skaita.

Tiesāšana notiks pēc atvieglotiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem. Spēļu ilgums var tikt mainīts, vadoties pēc pieteikušos komandu skaita. Turnīru tiesās organizatoru nodrošināti profesionāli tiesneši.

VEF apkaimes uzņēmumi turnīram var pieteikties līdz 21.augustam, nosūtot e-pastu: i.sproge@elkor.lv. Pieteikumā jānorāda uzņēmuma komandas vai komandu nosaukumi, spēlētāju vārdi, uzvārdi, kā arī kontaktinformācija.

Šogad pavasarī Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi Latvijas Mobilais telefons, Accenture, Mikrotik, Jaunās Teikas kvartāls, New Hanza Capital, VEF Kultūras pils un tirdzniecības uzņēmums Elkor vienojās kopīgam darbam, lai jaunais Rīgas centrs kļūtu par pilsētas tehnoloģiski attīstītāko, vienlaikus dzīvošanai un strādāšanai draudzīgāko vietu.

Informācijai:

Ilona Sproģe

i.sproge@elkor.lv

+37129542840

Новости и мероприятия / Izstāde Future live

trešdiena, 2018. gada 6. jūnijs 11:32

Future live
Future live programma Future live darba laiks

U/v Elkor Plaza projekts "Gribu pārmaiņas"

U/v Elkor Plaza startēja projekts "Gribu pārmaiņas"- projekts tiem, kas ir gatavi un vēlas izmainīt savu imidžu, pielaikot jaunu tēlu, atrast sevi modes un stila pasaulē.

Pirmie projekta dalibnieki: Sandris, Ilona un Irina.
Projekts deva iespēju dalibniekiem iedziļināties skaistuma un modes pasaulē. Jauns imidžs deva viņiem pārliecību, veiksmi un teicamu garastāvokli. Pie tēliem strādāja talantīga Elga Homitska.

Aicinām arī Jūs izmantot stilista pakalpojumus u/v Elkor Plaza, izmantojiet iespēju kļūt labākam, spilgtākam, efektīgākam un pamanāmākam.

Stilista pakalpojumi - bez maksas! Pieteikties var pa tālr. 29501019

Новости и мероприятия / Elkor Kids Fashion

trešdiena, 2018. gada 2. maijs 10:48

ELKOR KIDS FASHION

T/c Spice 2. stāvā durvis vēris jauna koncepta Elkor Kids Fashion, kas kļuvis par plašu bērnu modes preču veikalu. Tā piedāvājumā ir apģērbi, askesuāri un apavi bērniem vecumā no trīs gadiem, sortimenta klāstā lielu uzmanību pievēršot tieši pusaudžu modei no 8 līdz 16 gadiem. Pasaules zināmākie bērnu un pusaudžu zīmoli īpaši atlasīti, lai veidotu kopēju konceptuālu, pārdomātu sortimentu, kas liks justies katram bērnam un jaunietim stilīgam. Ir iegādājami tādi zīmoli, kā Guess, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger un Brums. Apavu segmentu pārstāv Ecco, Viking, BiBi, Silvian Heach, Fun Fun, Geox, Brums un Primigi. Tiek piedāvāti apavi puišiem līdz 43. izmēram un meitenēm līdz 41. izmēram. Katrs bērns un jaunietis ir īpaši gaidīts veikalā un aicināts ekeperimentēt un radīt jaunas modes tendences.

Новости и мероприятия / Jauns veikals!

trešdiena, 2018. gada 7. marts 11:59

ELKOR divkārtīgi paplašina veikalu t/c Spice Home

Ieguldot vairāk nekā 1,5 miljonus eiro, ELKOR ievērojami paplašinājis veikalu tirdzniecības centrā Spice Home, kas tagad kļuvis par lielāko ELKOR tirdzniecības vietu Pārdaugavā. Divos stāvos izvietots atjaunotais Elkor Tehnikas un Elkor Home veikals un apmeklētājiem durvis ir vēris 5. martā, paplašināšanās rezultātā tajā būs radītas 20 jaunas darba vietas.

Pirmajā stāvā atradīsies lielākais no veikaliem Elkor Tehnika ar visplašāk pārstāvēto elektronikas un sadzīves tehnikas zīmolu klāstu. Otrajā būs izvietots mājas preču un interjera priekšmetu veikals Elkor Home, kā arī plašākais bērnu preču piedāvājumu veikals Elkor Kids. Kopējā tirdzniecības platība ir palielināta līdz 5500m2. Veikala paplašināšanā, telpu iekārtošanā un preču sortimenta dažādošanā kopumā ieguldīti vairāk nekā 1 500 000 eiro.

ELKOR veikals Spice Home telpās darbojas jau kopš 2010.gada. Uzņēmums attīstās un pilnveido piedāvājumu klāstu un servisa kvalitāti, lai nodrošinātu saviem klientiem pašu labāko, ko piedāvā funkcionālākā tehnika un jaunākās tehnoloģijas, radītu mājīgāku atmosfēru Jūsu mājoklī un bērniem sniegtu labāko no jaunākā rotaļlietu un intelektuālo spēļu pasaules.

SIA „ETG” ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kura galvenais darbības virziens ir mazumtirdzniecība, servisa nodrošinājums un vairumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, plašāk pazīstams ar zīmolu ELKOR un veikaliem Elkor Tehnika, Elkor Sport, Elkor Home, Elkor Kids, Elkor Food&Wine, Gift Shop&Art Galery, kā arī modes centru Podium, restorānu-picēriju Storano un u/v Elkor Plaza.