Martā izmanto ELKOR Pastāvīgā klienta privilēģijas!


Izmanto ELKOR Pastāvīgā klienta privilēģijas!

No 04.03.2013. līdz 01.04.2013. visi ELKOR klienta kartes īpašnieki var iepirkties, izmantojot ELKOR Klienta kartes atlaižu kuponus. Iegādājoties preci Ls 50 latu vērtībā, kupons piešķir atlaidi Ls 5. Ja preces vērtība ir Ls 100 vai vairāk, var izmantot divus Ls 5 kuponus. Iegādājamo preču skaits nav limitēts. Kuponus var izmantot visos ELKOR veikalos. Par pirkumu var maksāt ar skaidru naudu, ar maksājumu karti, dāvanu karti. Par pirkumu var maksāt arī ar ELKOR naudu, sedzot līdz 50% no pirkuma summas.

Ja neesat saņēmuši atlaižu kuponus pa pastu, uzrādot ELKOR klienta karti, Jūs varat tos saņemt arī u/v ELKOR PLAZA, Brīvības ielā 201, klientu apkalpošanas centrā, vai ELKOR veikalu kasēs.

Atlaižu kuponus nevar izmantot iegādājoties dāvanu kartes, telefonu sarunu priekšapmaksas kartes, preses izdevumus, tabakas izstrādājumus, biļetes uz koncertiem un pasākumiem, kā arī iegādājoties preces par īpašu cenu klienta kartes īpašniekiem un akcijas preces. Vienam pirkumam var izmantot divus kuponus.

Gaidīsim jūs visos ELKOR veikalos un universālveikalā ELKOR PLAZA, Brīvības 201.