Graffiti festivāls

Graffiti Festivāls


Vairāk kā 300 cilvēku 23.oktobrī pie tirdzniecības centra ELKOR PLAZA pulcēja Graffiti festivāls, kurā savas prasmes demonstrēja gan pieredzējuši mākslinieki, gan šīs jomas amatieri un entuziasti.

Visas dienas garumā tika apgleznotas ne vien dažādas automašīnas, bet arī vairāki 130 kvadrātmetru platībā izvietotie stendi, savukārt par pasākuma muzikālo noformējumu rūpējās pieci dīdžeji. Pasākuma vadītāja loma Grafitti festivālā bija uzticēta vienam no Latvijas slavenākajiem reperiem – Ozolam, kas aktīvi organizēja dalībnieku un skatītāju konkursus ar interesantām un vērtīgām balvām. Interesi par graffiti mākslu izrādīja vairāk kā 80 automašīnu īpašnieki, kuri vēlējās ļaut māksliniekiem apgleznot savas automašīnas. Festivāla laikā, publiski tika apgleznotas trīs automašīnas.

Kopumā Grafitti festivāla atlases konkursā pieteicās vairāk kā 72 mākslinieki, no kuriem tika izvēlēti divpadsmit labākie, lai publiski cīnītos par uzvarētāja titulu. Pēc žūrijas vērtējuma, labāko graffiti darbu autori saņēma oriģinālas un vērtīgas balvas no Canyon.

Savukārt skatītāji, iedvesmojoties no māksliniekiem, savas graffiti prasmes izmēģināja ADIDAS ORIGINAL konkursā – "Graffiti Keda", kura laikā tapa vairāk nekā 80 zīmējumi.


Graffiti festivāls
Graffiti festivāls