Izvēlne

Kategorija: Новости и мероприятия

U/v Elkor Plaza projekts "Gribu pārmaiņas"

U/v Elkor Plaza startēja projekts "Gribu pārmaiņas"- projekts tiem, kas ir gatavi un vēlas izmainīt savu imidžu, pielaikot jaunu tēlu, atrast sevi modes un stila pasaulē.

Pirmie projekta dalibnieki: Sandris, Ilona un Irina.
Projekts deva iespēju dalibniekiem iedziļināties skaistuma un modes pasaulē. Jauns imidžs deva viņiem pārliecību, veiksmi un teicamu garastāvokli. Pie tēliem strādāja talantīga Elga Homitska.

Aicinām arī Jūs izmantot stilista pakalpojumus u/v Elkor Plaza, izmantojiet iespēju kļūt labākam, spilgtākam, efektīgākam un pamanāmākam.

Stilista pakalpojumi - bez maksas! Pieteikties var pa tālr. 29501019

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Gribu pārmaiņas

Новости и мероприятия / Jauns veikals!

trešdiena, 2018. gada 7. marts 11:59

ELKOR divkārtīgi paplašina veikalu t/c Spice Home

Ieguldot vairāk nekā 1,5 miljonus eiro, ELKOR ievērojami paplašinājis veikalu tirdzniecības centrā Spice Home, kas tagad kļuvis par lielāko ELKOR tirdzniecības vietu Pārdaugavā. Divos stāvos izvietots atjaunotais Elkor Tehnikas un Elkor Home veikals un apmeklētājiem durvis ir vēris 5. martā, paplašināšanās rezultātā tajā būs radītas 20 jaunas darba vietas.

Pirmajā stāvā atradīsies lielākais no veikaliem Elkor Tehnika ar visplašāk pārstāvēto elektronikas un sadzīves tehnikas zīmolu klāstu. Otrajā būs izvietots mājas preču un interjera priekšmetu veikals Elkor Home, kā arī plašākais bērnu preču piedāvājumu veikals Elkor Kids. Kopējā tirdzniecības platība ir palielināta līdz 5500m2. Veikala paplašināšanā, telpu iekārtošanā un preču sortimenta dažādošanā kopumā ieguldīti vairāk nekā 1 500 000 eiro.

ELKOR veikals Spice Home telpās darbojas jau kopš 2010.gada. Uzņēmums attīstās un pilnveido piedāvājumu klāstu un servisa kvalitāti, lai nodrošinātu saviem klientiem pašu labāko, ko piedāvā funkcionālākā tehnika un jaunākās tehnoloģijas, radītu mājīgāku atmosfēru Jūsu mājoklī un bērniem sniegtu labāko no jaunākā rotaļlietu un intelektuālo spēļu pasaules.

SIA „ETG” ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kura galvenais darbības virziens ir mazumtirdzniecība, servisa nodrošinājums un vairumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, plašāk pazīstams ar zīmolu ELKOR un veikaliem Elkor Tehnika, Elkor Sport, Elkor Home, Elkor Kids, Elkor Food&Wine, Gift Shop&Art Galery, kā arī modes centru Podium, restorānu-picēriju Storano un u/v Elkor Plaza.

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Profesionāla stilista pakalpojumi

Profesionāla stilista pakalpojumi

Elkor Plaza sadarbībā ar "Elga Homitska Image House" saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu "personīgais stilists".

- individuālas konsultācijas ar profesionālu stilistu;

- konsultācijas un palīdzība, veicot pirkumus jebkurā Elkor Plaza nodaļā;

- pilnas garderobes sastādīšana saskaņā ar jūsu vēlmēm un imidža dizainera padomi;

- palīdzība dāvanu izvēlē;

- krāsu analīze.

Pakalpojums "personīgais stilists" ir bez maksas.

Pierakstīties pie stilista var pa telefonu 29501019 vai personīgi Elkor Plaza klientu nodaļā 2. stāvā.

Mūsu šuvējas vajadzības gadījumā palīdzēs ar apģērba korekciju atbilstoši jūsu izmēram.

Новости и мероприятия / Ziemassvētku pasākumi

trešdiena, 2017. gada 6. decembris 12:09
Ziemassvētku pasākumi 2017

Новости и мероприятия / Klientu Dienas 2017

trešdiena, 2017. gada 27. septembris 16:48
Klientu dienas 2017

Новости и мероприятия / Spidmintona spēle

otrdiena, 2017. gada 15. augusts 10:29

VASARAS KARSTĀKAJĀ DIENĀ AIZVADĪTS SMILŠU KROSMINTONA TURNĪRS

Aizvadītās nedēļas nogalē, 12. augustā, vasaras karstākajā dienā Rīgā, ELKOR pludmalē norisinājās starptautiskais smilšu krosmintona turnīrs ICO Speedminton® ELKOR Cup Riga 2017. Spītējot karstajam laikam un negaisam, dienas laikā tika noskaidroti uzvarētāji 6 dažādās kategorijās, tostarp dubultspēlēs. 

Kopskaitā 5 vienspēļu kategorijās startēja 45 sportisti un dubultspēlēs sacensības uzsāka 16 pāri.

Sacensību rīts iesākās ar vieglām lietusgāzēm, kas netraucēja uzsākt turnīru laikā, un dienas laikā sacensību dalībnieki piedzīvoja lielu karstumu un līdz ar to arī grūtas spēles, jo šis krosmintona turnīrs tika aizvadīts ELKOR pludmales smiltīs, kas piedot papildu slodzi un neierastus apstākļus. Dienas pirmajā pusē tika noskaidroti spēcīgākie krosmintonisti jauniešu kategorijās, kā arī vīriešiem virs 40 gadu vecuma un sieviešu kategorijā. Spēles tika aizvadītas bez lieliem pārsteigumiem, un uzvarēja esošie čempioni un reitinga līderi. Pēcpusdienā tika uzsāktas grupu spēles Open kategorijā, kur startēja 20 dalībnieki. Salīdzinot spēli sporta zālē un spēli brīvā dabā, pludmales smiltīs, fiziskā slodze ir atšķirīga, līdz ar to arī tam, jāvelta īpaša sagatavošanās, vairumam spēlētāju tas radīja papildu izaicinājumus, tieši tādēļ sacensību izspēles bija īsākas. Tomēr vairums spēļu tika izspēlētas trijos setos, jo vēja brāzmas bija lielas un, mainot spēļu laukuma puses, tika ietekmēts spēles sniegums.

Pēcpusdienā, pēc grupu turnīra Open kategorijā tika uzsāktas izslēgšanas spēles, paralēli tam ar 1/8 fināla spēlēm tika uzsākts izslēgšanas turnīrs arī dubultspēlēs. Open kategorijas pirmajā pusfinālā tikās junioru čempions Matīss Cināts pret Open kategorijas reitingā esošo 2. vietas īpašnieku Mārtiņu Žogotu. Pēc līdzīga pirmā seta, Žogots tā galotnē, tomēr piekāpās (14:16), bet otro setu pārliecinoši vinnēja (16:2). Trešajā izšķirošajā setā risinājās atkal ļoti līdzīga spēle ar ne pārāk garām izspēlēm, dēļ lielajām vēja brāzmām. Spēles galotnē Žogots spēja atgūt vairākkārtējas mačbumbas, tomēr rezultātā atzina Cināta pārākumu ar rezultātu 1:2 (16:14; 2:16; 18:16). Otrā pusfinālā tikās Latvijas čempioni Open kategorijā - Andrejs Krūmiņš pret Vīrieši O40 čempionu Uldi Dzirkali. Dzirkalis, spēlējot divās kategorijās dienas laikā, bija jau apradis ar vēju, un spēle veicās labāk, līdz ar to viegla uzvara divos setos ar rezultātu 2:0 (16:8; 16:11). Arī finālspēlē Dzirkalis pārliecinoši apspēlēja Cinātu divos setos ar rezultātu 2:0 (16:9; 16:9) tādejādi svinot uzvaru divās kategorijās, gan Vīriešiem O40, gan apspēlējot visus Open kategorijā.

Sacensību izskaņā, pērkona negaisa mākoņu pavadībā, vēlāk arī spēcīgu lietusgāžu laikā tika noskaidroti spēcīgākie dubultspēļu pāri. Finālā par uzvaru cīnījās divas sieviešu reitinga līderes (S.Paegle / A.Logoša) pret vīriešu reitinga līderiem (M.Žogots / A.Krūmiņu). Dāmām nācās atzīt vīru pārākumu un rezultātā piekāpās ar rezultātu spēlē 1:2 (8:16; 16:12; 5:16).

Par spīti karstumam, negaisam un lielajām vēja brāzmām tika aizvadīts lielisks turnīrs ar skatāmām spēlēm un sportiskām emocijām. Paldies sacensību dalībniekiem, organizatoriem un atbalstītājiem. Tiekamies 2018. gadā!

SACENSĪBU REZULTĀTI:

OPEN kategorija

1 – Uldis Dzirkalis (Jēkabpils)

2 – Matīss Cināts

3 – Mārtiņš Žogots, Andrejs Krūmiņš

Sievietes

1 – Santa Paegle (STK Zaļā Pēda)

2 – Agnese Logoša

3 – Ingūna Aldiņa, Liene Birkāne

Vīrieši O40

1 – Uldis Dzirkalis (Jēkabpils)

2 – Uldis Lazdiņš (Jēkabpils)

3 – Edijs Spāre, Dainis Lauva

Jaunieši U18

1 – Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda)

2 – Lauris Ģirts Lācis

3 – Artūrs Dzirkalis

Jaunietes U14

1 – Laura Luīze Kiļupe (STK Zaļā Pēda)

2 – Mareta Jurgensone

3 – Agate Kristiāna Spāre

Zēni U12

1 – Gints Vīksniņš (SK Sporta Punkts)

2 – Rihards Barkovs

3 – Ģirts Vīksniņš

Open dubulstspēles

1 – Mārtiņš Žogots / Andrejs Krūmiņš

2 – Santa Paegle / Agnese Logoša

3 – Uldis Dzirkalis / Artūrs Dzirkalis; Uldis Lazdiņš / Ingūna Aldiņa

Spidmintona spēle

Spidmintona spēle 1

Spidmintona spēle 2

Spidmintona spēle 3

Spidmintona spēle 4

Новости и мероприятия / «Īpašo bērnu sapņi»

svētdiena, 2017. gada 28. maijs 12:54

deti hopsis

«Svētās Sofijas bērnu hospis» kopā ar fotogrāfi Olgu Ivanovu realizē labdarības projektu «Īpašo bērnu sapņi»

Fotoprojektā piedalījās 12 ģimenes no visas Latvijas. Tās ir ģimenes, kurās piedzima vai ir adoptēti bērni 
ar invaliditāti, ar BCT sindromiem, mikrocefāliju vai autismu. Labdarības projekta autori grib atspoguļot 
divas pretējas realitātes – dzīvi ar sindromiem un sapni būt tādam, kā visi.

Projekta galvenā ideja parādīt, ka ir īpaši bērni un viņiem ir tādas pašas tiesības, vajadzības un pienākumi, kā visiem pārējiem.

➡Pasākuma mērķis⬅
Pievērst uzmanību problēmām, kas saistītas ar bērnu sindromu ārstēšanu, piesaistīt nevienaldzīgus cilvēkus, jaunus līdzekļus un iespējas šīm ģimenēm!

Projekta noslēgum ā visi savāktie līdzekļi tiks nodoti «Svētās Sofijas bērnu hospis».
www.deti-hospis.com

Детский центр св. Софии при участии фотографа Ольги Ивановой представляют благотворительный проект “Мечты особых детей”

В фотопроекте приняли участие 12 семей из Латвии, в которых родились или были усыновлены детки с инвалидностью, синдромами дцп, микроцефалией или аутисты. 
Авторы благотворительного проекта хотят отобразить две противоположные реальности – жизнь с синдромами и мечту быть таким, как все.

Главная идея проекта показать, что есть дети не такие как все, и что у них есть такие же права, потребности и обязанности, как и у всех остальных!

➡Цель мероприятия⬅
Обратить внимание людей на проблемы, связанные с лечением детей с синдромами. Привлечь новых неравнодушных людей, новые средства и возможности для этих семей!

По завершении проекта все собранные средства 
будут переданы в Детский центр святой Софии.
www.deti-hospis.com

U/v ELKOR PLAZA aicina uz tikšanos ar alpīnisti Natāliju Zeņinu, 24. maijā plkst.19:00, sporta nodaļā. 

Natālijai Zeņinai ir augstkalnu kāpēju pieredze. Viņa ir vienīgā sieviete Latvijā, kura ir saņēmusi godpilno titulu "Sniega Leopards", kas tika piešķirts par sasniegtajām kalnu virsotnēm bijušajā PSRS teritorijā. Viņai izdevās pievarēt:
- Somoni smaili 7495m (Rietumpamirs), 
- Uzvaras smaili 7439m (Tjanšana augstākā virsotne),
- Ļeņina smaili 7134m (viena no augstākajām virsotnēm Pamirā),
- Koržeņevskas smaili 7105m (kalns Pamirā),
- Han-Tengri smaili 6995m. 
Uz tikšanos ar godalgoto alpīnisti tiek aicināts ikviens interesents, kam ir vēlme uzkāpt kādā kalnu virsotnē vai vienkārši dalīties augstkalnu kāpšanas pieredzē. 
Tikšanās reizē Natālija stāstīs par jau pievarētām kalnu virsotnēm, diviem mēģinājumiem sasniegt Nangaparbata virsotni 8126m virs jūras līmeņa, kas ir viens no augstākajiem kalniem pasaulē, un atrodas Himalaju kalnu grēdā, un pagājušā gada veiksmīgo kāpienu piektā augstākajā virsotnē uz zemes – Manaslu 8163m virs jūras līmeņa.

Tiekamies u/v ELKOR PLAZA 24. maijā! Lekcija notiks krievu valodā.