Pievienoties
Grozs

Новости и мероприятия / Robotu balle

ceturtdiena, 2017. gada 12. janvāris 17:30

 

 

Universālveikalā ELKOR PLAZA varēs apskatīt pasaules slavenākos robotus

 

No 21.janvāra līdz 5.martam Elkor Plaza telpās varēs aplūkot unikālu robotikas izstādi „Robotu balle". Tajā būs redzami aptuveni 20 dažādi roboti, kas tapuši 12 pasaules valstīs un tiek izmantoti dažādās biznesa, sociālo pakalpojumu un izklaides jomās. Starptautisko kolekciju papildinās arī robotikas sasniegumi no Latvijas un paplašinātās realitātes tehnoloģijas. 

 Izstādes kolekciju veido robotikas sasniegumi no visas pasaules – Lielbritānijas, Kanādas, ASV, Francijas, Šveices, Vācijas, Japānas, Slovēnijas, Jaunzēlandes, Korejas, Singapūras un Krievijas.

 "Robotu balle ir unikāls projekts, kurā cilvēki satiekas ar dažādu nozaru robotiem – gan tādiem, kas veic dažādas praktiskas funkcijas, gan pārsteidzošiem izklaides industrijas risinājumiem. Izstādes izklaidējoši  izglītojošais formāts aicina ikvienu iepazīt robotikas sasniegumus un saprast, kā kustas, runā, domā un varbūt pat jūtas roboti. Nākotne, ko esam pieraduši saistīt ar zinātniskās fantastikas kino, ir pienākusi. Laiks to iepazīt un sadraudzēties," saka ceļojošās izstādes Robotu balle projekta vadītāja Latvijā Inga Kadeka.

 Izstāde ietver vairākas galerijas, kurās varēs gan aplūkot inovatīvākos robotikas sasniegumus un komunicēt ar robotiem, gan piedalīties robotikas meistarklasēs, robotu veidošanā, piedzīvojumu spēlēs un izmēģināt augmentētās realitātes tehnoloģijas. Tajās būs iespēja izzināt inženiera profesijas aspektus, kā arī apgūt projektēšanas, programmēšanas un robotu konstruēšanas pamatus, izmantojot 3D drukas un citas inovatīvas tehnoloģijas.

 „Robotu balle" pirmo reizi izstādīta 2014. gadā Maskavā, un kopš tā laika viesojusies desmit pilsētās, piesaistot 475 000 apmeklētāju.  Vairāk informācijas par izstādi  www.robotuballe.lv 

 Izstādes darba laiks:

         - darba dienās 12:00-20:00
         - brīvdienās 10:00-20:00
 
Biļetes:
 
        - biļetes var iegādāties u/v Elkor Plaza pie ieejas izstādē "Biļiešu serviss" kasēs vai online:                                                                http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/davanu-kartes/cits/robotu-balle-bal-robotov-207015/

        - ar ELKOR klientu karti atlaide ieejas biļetēm – 20%. Pirms iegādāties biļeti pie kases uzrādiet ELKOR klienta karti.

Konkurss: "Piedalies konkursā un laimē PHILIPS robotu*!"

1. Nofotografē savu mīļāko izstādes robotu vai nofotografējies ar to kopā
2. Publicē bildi Facebook vai Instagram ar haštagu #robotuballe
3. Spied „Patīk" ELKOR Facebook vai Instagram profilam

Dalies ar šo ziņu ar saviem draugiem un izstādes pēdējā dienā izlozēsim vienu, kurš savā īpašumā iegūs robotu - putekļu sūcēju Philips SmartPro Compact no ELKOR Tehnikas!
#konkurss #ElkorPlaza #robotuballe

*Putekļusūcējs robots Philips SmartPro Compact 8776/01

 

   

 

Новости и мероприятия / Sadarbība ar Kurši

pirmdiena, 2017. gada 2. janvāris 11:45

 

Noteikumus skatīt šeit:  www.elkor.lv/kurshi

Новости и мероприятия / Dāvanu grozi

sestdiena, 2016. gada 31. decembris 13:13

 

Dāvanu grozi

Laikā, kad satiekas gadi uz īsu mirkli, kad svecīšu staros atspīd domas par padarīto un dvēsele pildās ar prieku un cerību gaidām mēs visi vēlamies dāvināt un sagādāt pārsteigumus savai ģimenei, draugiem un biznesa partneriem.
Mūsu vēlme ir dot visu labāko un palīdzēt uzņemties rūpes par dāvanām – sakomplektēsim individuālus dāvanu grozus, ņemsim vērā katra pasūtītājā vēlmes un iespējas. Dāvanām piedāvājam ekskluzīvus produktus, saldumus un vīnus, kuri nopērkami tikai Elkor veikalos. Pasūtījumu pieņemšana: info@elkor.lv, tālr. 29807501

Kā arī piedāvājam gatavus dāvanu grozus gardēžiem!

Gaidīsim Jūs u/v Elkor Plaza atjaunotajā pārtikas nodaļā FOOD&WINE.

*Dāvanu grozu cena veidojas no izvelēto preču cenas un daudzuma.

 

                                                              

Новости и мероприятия / Pasākumu programma

pirmdiena, 2016. gada 5. decembris 15:12

 

 DARBA LAIKS SVĒTKU DIENĀS!

 

Новости и мероприятия / Restorāns-picērija STORANO

ceturtdiena, 2016. gada 20. oktobris 12:10

 

Iegādājies jebkuru picu no 21.10. līdz 6.11. un saņem atlaidi – 25%!

Picu vari baudīt uz vietas vai pasūtīt līdzņemšanai! Ēdienkarti skatīt šeit

Pasākumi un aktualitātes / Kafijas diena 15. Oktobrī

ceturtdiena, 2016. gada 29. septembris 11:07

Viss ziņas teksts