EA7 Armani kolekcijas ELKOR PLAZA!

Kā veltīt sevi sportam, pie tam neatsakoties no stila?

Tagad tas nav neizpildāms uzdevums - vienkārši nepieciešams izdarīt pareizo izvēli un palikt pie tiem zīmoliem, kas apvieno kā estētiku tā arī vismodernākās tehnoloģijas.
Dizainera līnija EA7 no Emporio Armani spēj nodrošināt katram, kurš sporto, iespējami labāko piedāvājumu. Piemēram, apģērbi un apavi fitnesam atšķiras no ekipējuma nodarbēm svaigā gaisā. Pie tam ne tikai ar dizainu, bet arī izmantotām ražošanas tehnoloģijām.
Tādējādi Jūsu apģērbs kļūst par īstu palīgu sportošanā, pie tam saglabājot augsto modes stilu. Un tas katrā ziņā iepriecinās ne tikai jūs, bet arī apkārtējos.

Emporio Armani arī piedāvā Jums vēl vienu novatorisku apģērbu līniju - Tech EA7, garantējot augstu komfortu pat intensīvākajos treniņos. Ekskluzīvi izturīgs materiāls (poliestera un elastāna kombinācija), lieliska gaisa caurlaidība un spēja gandrīz uzreiz kļūt sausam - lūk Tech EA7 līnijas atšķirīgās īpatnības. Bez tam, apģērba piekļaušanās līmenis ir tik optimizēts kvalitatīvai asinsrites apgādei un skābekļa nodrošinājumam muskuļiem, ka nogurums treniņu laikā Jūs nesasniegs tik drīz.

Jūsu ELKOR