Tiek atvērts lielākais suvenīru veikals Latvijā!

Š.g 30.oktobrī vēsturiskajā Brīvības bulvāra 19 ēkā, pašā Rīgas sirdī ar lielisku skatu uz Basteja bulvāri un Brīvības pieminekli durvis ver lielākais suvenīru un dāvanu veikals Latvijā – ELKOR Gift Shop! Kopējā veikala platība sastāda 490m2.
Jaunajā ELKOR Gift Shop veikalā tiek piedāvāti Latvijai raksturīgie suvenīri, amatnieku rokdarbi un mākslas priekšmeti. Jaunais veikals dod iespēju ikvienam atrast kādu jauku dāvanu vai noderīgu lietu un Rīgas viesiem - pārvest mājās kādu jauku suvenīru no Latvijas.
Pie mums var iegādāties Latvijas ražotāju izstrādājumus no dabīgiem materiāliem - lina, kokvilnas, vilnas - galdsegas, salvetes, dvieļus, pārklājus, spilvenus un trikotāžas apģērbus; kā arī plašā izvēlē Rīgas viesu iecienītās dzintara rotas lietas, latviešu mākslinieku gleznas, keramiku, Latvijā ražotas ziepes, dekoratīvās galda sveces, latviešu saldumus, izsmalcinātas delikateses, Rīgas Melno balzāmu, šprotes un gardo Latvijas bišu medu. Svētku galdam, romantiskiem vakariem vai citiem īpašiem dzīves brīžiem plašā izvēlē tiek piedāvāti Latvijā ražotie mājas vīni.
Maziem ķipariem piedāvājam daudz jaunu attīstošu rotaļlietu no Latvijā ražoto kvalitatīvo koka mantiņu klāsta; šūtas, adītas vai citādi veidotas lelles un citas mantas. ELKOR Gift Shop veikalā katra lietiņa ir unikāla, jo ir izcilu meistaru roku darbs! Šeit Jūs atradīsiet visu, ko sirds kāro! 
Gaidām ciemos katru dienu no plkst. 9:00 līdz 22:00!