ELKOR piedāvā nebijušu iespēju visiem moderno tehnoloģiju cienītājiem un citiem interesentiem! Nepilnas divas nedēļas pēc kompānijas „Apple” planšetdatora „iPad 2” prezentācijas ASV ar šī tehnoloģiju jaunuma piedāvātajām iespējām ikviens var iepazīties un tās izmēģināt arī Latvijā, universālveikalā ELKOR PLAZA.

No 14.marta planšetdatora „iPad 2” demo versija tās sniegto funkciju izpētīšanai un izmēģināšanai būs pieejama universālveikala ELKOR PLAZA 2.stāvā, elektronikas preču nodaļā. Kad „Apple” jaunums varētu parādīties pārdošanā Latvijas tirgū un kāda varētu būt tā cena, pagaidām nav zināms. Kompānija „Apple” jau paziņojusi, ka marta beigās tas nonāks tirdzniecībā vairākās Eiropas valstīs, tajā skaitā kontinenta austrumu daļā, tostarp Čehijā, Īrijā, Lielbritānijā, Zviedrijā un Somijā.

„Esam lepni, ka varam saviem klientiem piedāvāt tik grandiozu iespēju – izmēģināt planšetdatora modeli, kas tikai pirms dažām dienām izraisījis pamatīgu rezonansi otrpus okeānam. Ceram, ka visi, kuri atnāks un izmēģinās „iPad 2”, pārliecināsies par tā sniegtajām iespējām un pēc laika kļūs arī par pirmajiem šī planšetdatora pircējiem, kad tas nonāks tirdzniecībā mūsu veikalos. Tā kā visus interesentus gaidām ELKOR PLAZA,” komentē ELKOR Elektronikas nodaļas iepirkumu direktors Gunārs Vizulis.

Publiskajā telpā jau plaši apspriesta ASV ap „iPad 2” saceltā ažiotāža. Lai iegūtu savā īpašumā jauno planšetdatora modeli, cilvēki daudzviet garum garās rindās bija gatavi stāvēt ne vien dažas stundas, bet pat vairākas dienas. Interese par jauno izstrādājumu ir saprotama – milzu interesi moderno tehnoloģiju fanu vidū izraisīja arī planšetdatora „iPad” iepriekšējais modelis, kura pārdošanas apjomi deviņu mēnešu laikā sasniedza 15 miljonus eksemplāru.