ELKOR PIEDĀVĀ - VISS SPORTAM UN AKTĪVAI ATPŪTAI!

Viss sportam un aktīvai atpūtai!

ELKOR laipni ielūdz visus savus Pastavīgos un topošos klientus no 5. līdz 7. aprīlim apmeklēt mūsu stendu aktīvās atpūtas un sporta izstādē “Atpūta un sports 2013” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.

Mēs vēlamies piedāvāt Jums iepazīties ar jaunākājām tendencēm sporta un aktīvās atpūtas nozarē. Mūsu stendā tiks apskatami AUTHOR, SCOTT, BERGAMONT un GHOST 2013. gada velosipēdu modeļi, skrituļslidas no slavenā zīmolā FILA - jaunums Latvijā! - un zīmola TEMPISH, inventārs fitnesam no Kettler un Life Fitness, kā arī plašs tūrisma apģērbu, apavu un inventāra sortiments no tādiem pasaulē pazīstamiem ražotājiem, kā Jack Wolfskin (jaunums Latvija!), Ferrino, Lowa, Deuter un daudzi citi.

Jums būs iespēja notestēs jebkuru no velosipēdiem un rolleriem uz vietas un iepirkties jaunai sezonai par speciālām izstāžu cenām.

Mēs arī vēlamies piedāvāt Jums īpašu iespēju saņemt pavasara atlaides sporta un aktīvas atpūtas preču iegādei par 15-20% lētāk vēl divu nedēļu laikā (līdz 14.aprīlim), izmantojot ELKOR SPORT kataloga kuponus!

Apmeklē ASICS laboratorijas testus ELKOR stendā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 5., 6. un 7. aprīlī un universālveikalā ELKOR PLAZA 25.aprīlī un 11.maijā! ASICS speciālists un Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeits Mareks Osovskis palīdzēs izvēlēties Tev piemērotākos apavus.


ELKOR PLAZА!