Viss sportam un aktīvai atpūtai!

Piedāvājam iepazīties ar sporta katalogu.

No 28. līdz 30. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2014”, kas ik gadu pulcē veselīga dzīvesveida piekritējus – ceļotājus, atpūtniekus, velobraucējus, ekstrēmās atpūtas piekritējus, visus, kam aktīvā atpūta un sports ir būtiskas dzīves sastāvdaļas.

Laipni ielūdzam visus savus Pastāvīgos un topošos klientus apmeklēt ELKOR stendu, lai piedāvāt Jums iespēju iepazīties ar jaunākajām tendencēm sporta un aktīvās atpūtas nozarē.

Mūsu stendā tiks apskatāmi 2014. gada velosipēdu modeļi no zīmoliem AUTHOR, SCOTT, BERGAMONT Bicycles, GHOST , DAHON, elektriskus velosipēdus KETTLER un BERGAMONT, skrituļslidas no slavenā zīmola FILA un TEMPISH, inventārs fitnesam no Kettler un Life Fitness, apģērbi un apavi ADIDAS, ASICS, REEBOK, NIKE un LOTTO jūsu sporta nodarbībām, kā arī plašs tūrisma apģērbu, apavu un inventāra sortiments no tādiem pasaulē pazīstamiem ražotājiem, kā Jack Wolfskin, Lowa, Outwell, Ferrino, Deuter un daudzi citi.

Jums būs iespēja saņemt konsultācijas par jebkuru preci, kā arī iepirkties jaunai sezonai par īpaši patīkamām izstāžu cenām!

Mēs arī vēlamies piedāvāt Jums īpašu iespēju saņemt pavasara atlaides sporta un aktīvas atpūtas preču iegādei par 15-25% lētāk līdz 6.aprīlim, izmantojot ELKOR SPORT kataloga kuponus!