Sestdien, 9.augustā, volejbola stadionā "ELKOR pludmale" (Brīvības gatvē 201) notika vasaras sezonas pludmales volejbola turnīrs "ELKOR Beach Volley Cup 2014"


Elkor volejbola turnīra spēlētājus iedvesmo Aleksandrs Samoilovs!


Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās ilgi gaidītais šīs vasaras Elkor pasākums – pirmais Elkor darbinieku pludmales volejbola turnīrs, ko nākotnē plānots ieviest kā ikgadēju tradīciju. Tajā kopumā piedalījās 15 komandas, vadoties pēc galvenajiem priekšnosacījumiem – komandā jābūt trīs dalībniekiem, pārstāvot gan vīriešus, gan sievietes. Īpašām prasmēm un iepriekšējai pieredzei volejbola laukumā šoreiz bija sekundāra loma, jo uzsvars tika likts uz kopīgu, aktīvu un interesantu laika pavadīšanu.

ELKOR Beach Volley Cup 2014

Lai iedvesmotu Elkor komandas labiem startiem, spēcīgiem sitieniem un aktīvai spēlei, uz pasākumu bija ieradies arī viens no Latvijas labākajiem profesionālajiem volejbolistiem - Aleksandrs Samoilovs.
Bez sacensību un kopā būšanas prieka, visi turnīra dalībnieki saņēma īpašas piemiņas medaļas, bet sacensību uzvarētāji savā īpašumā ieguva Elkor dāvanu kartes pirkumiem visos Elkor veikalos. Šoreiz sacensībās uzvarēja Elkor ofisa komanda - Aleksejs Azarovs, Elina Butaite un Ronalds Feldmanis.
Netika aizmirsts arī par līdzjutējiem, kuri bija atnākuši atbalstīt savus spēlētājus. Viņi tika izklaidēti ar īpašām atrakcijām, konkursiem, kā arī, par vasarīgu un azartisku atmosfēru rūpējās DJ.

ELKOR Beach Volley Cup 2014 ELKOR Beach Volley Cup 2014 ELKOR Beach Volley Cup 2014
ELKOR Beach Volley Cup 2014 ELKOR Beach Volley Cup 2014 ELKOR Beach Volley Cup 2014


Jūsu ELKOR.