29.maijā ELKOR PLAZA notika vērienīgi Bērnu svētki, kurus apmeklēja ap 5000 dalībnieku. Svētku laikā apmeklētājiem bija iespēja piedalīties vairāk kā 20 bezmaksas izklaidēs. Varēja izmēģināt spēkus šaušanā ar porolona šautriņām, dejot bultiņdejas, spēlēt jaunākās Wii spēles un Bakugan, krāsot ar rokām, apmeklēt tetovēšanas studiju, baudīt pusdienas un saldējuma kokteili Cafe Plaza un piedalīties Lielajā stafetē, kurā dažādas tematikas atrakcijas piedāvāja 5 bērnu vasaras nometnes. Gan mazus, gan lielus bērnus vizināja ponijs un zirgs. Bija iespēja lēkāt 2 piepūšamās atrakcijās – 30m garā vilcienā un lielā krokodilī.

Papildus tam interesenti varēja iepazīties ar jaunajām Barbijām un mašīnām – hameleoniem, staigājošiem robotiem un citām tehniskām rotaļlietām, apmeklēt LEGO ugunsdzēsēju Depo, salikt jaunās Ravensburger Puzzles un Smarttoys Click konstruktorus, piedalīties Kenwood un Philips virtuves tehnikas demonstrācijās un degustācijās, kā arī bez maksas fotografēties Canon fotostudijā.

Svētku gaisotni papildināja aizraujoši velotriki un takewondo paraugdemonstrējumi, bērnu popgrupas „Jūras akmentiņi” koncerts un jautro mīmu priekšnesumi.

Svētku noslēgumā notika Lielā loterija, kurā tika izlozētas svētku atbalstītāju balvas – Rimonne Bārbiju somiņas un T-krekli, Betmen automašīnas, Anvol šaušanas komplekts, Geomag konstruktori, Ravensburger apaļā puzzle, lielais Lego komplekts, dažādi Disney aksesuāri datoram un galvenā balva – Rollerblade skrituļslidas.

Fotoreportāža