Gagarina kauss ELKOR PLAZA!

Sestdien, 14. jūlijā, universālveikalā Elkor Plaza vairāk nekā 3000 hokeja fanu tika dota unikāla iespēja tikties ar Latvijas un pasaules sporta leģendām - treneriem Hariju Vītoliņu, Oļegu Znaroku, Juriju Ždanovu. Lielu interesi radīja iespēja ar savām acīm ieraudzīt vienu no ievērojamākajām trofejām pasaulē - KHL galveno balvu Gagarina kausu, kā arī nofotografēties ar sporta zvaigznēm un pašu kausu.

Gagarina kausu aizvadītājā sezonā izcīnīja Maskavas „Dinamo” spēlētāji galvenā trenera Oļega Znaroka, vecākā trenera Harija Vītoliņa un trenera Jurija Ždanova vadībā, kuri trofeju atveda uz Rīgu.
Svētki čempioniem sākās 12.00 no rīta, kad īpašā kabrioleta autobusā pasākuma varoņi, pūtēju orķestris, tuvākie atbalstītāji un karsējmeitenes galvenā Latvijas hokeja fana Jurčika pavadībā ieradās universālveikalā ELKOR PLAZA.

Maskavas „Dinamo” galvenais treneris Oļegs Znaroks uzsvēra, ka Gagarina kausu izcīnīšana ir lielisks piemērs jaunajiem sportistiem un pierādījums tam, ka sportā nekas nav neiespējams. „Visi sapņi piepildās,” teica Oļegs Znaroks „tikai ir nepieciešama neatlaidība un pacietība. Gagarina kauss - tā ir mūsu kopējā uzvara!”

Apsveikt Maskavas „Dinamo” trenerus ieradās arī pasaules hokeja leģenda Vladislavs Tretjaks un bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Sergejs Naumovs.

Nofotografēties ar kausu šajā dienā varēja līdz 22.00, un tiek lēsts, ka šo unikālo iespēju izmantoja aptuveni 3000 cilvēku. Visus uzņemtos fotoattēlus iespējams lejupielādēt interneta vietnē www.elkorfoto.lv. Izdrukātās fotogrāfijas Jūs varat saņemt universālveikalā ELKOR PLAZA, 2.stāvā, Klientu nodaļā.

Jūsu uzmanībai piedāvājam foto ieskatu par neaizmirstamo pasākumu!Jūsu ELKOR