GARMIN Oregon 550!

Universālveikalā ELKOR PLAZA notika uzņēmuma ELKOR un GARMIN kompānijas koprīkotā fotokonkursa «Apkārt pasaulei» galvenas balvas pasniegšana.

Par konkursa uzvarētāju pēc žūrijas vērtējuma kļuvis fotogrāfs Imants Strongats, kurš par fotodarbu «Alpi» balvā saņēm  izcilu GPS navigātoru tūristiem un ceļotājiem - GARMIN Oregon 550!Par konkursa uzvarētāju pēc žūrijas vērtējuma kļuvis fotogrāfs Imants Strongats, kurš par fotodarbu «Alpi» balvā saņēm  izcilu GPS navigātoru tūristiem un ceļotājiem - GARMIN Oregon 550!

Par konkursa uzvarētāju pēc žūrijas vērtējuma kļuvis fotogrāfs Imants Strongats, kurš par fotodarbu «Alpi» balvā saņēm izcilu GPS navigātoru GARMIN Oregon 550!


Par autoru, kurš, pēc žūrijas vērtējuma, pelnījis atbalstu, kļuva Marina Tachinska. Viņas fotodarbs «Восток... контрасты» balvā saņēm 250 elkorfoto.lv bonusu

Par autoru, kurš, pēc žūrijas vērtējuma, pelnījis atbalstu, kļuva Marina Tachinska. Viņas fotodarbs «Восток... контрасты» balvā saņēm 250 elkorfoto.lv bonusu.


Par labāko fotodarbu pēc sociāla tīkla Facebook lietotaju balsojuma tika atzīsta Vladimira Ozoliņa fotogrāfija «Saulriets, Afganistāna. / Закат, Афганистан.». Darba autore balvā saņem 100 elkorfoto.lv bonusus.

Par labāko fotodarbu pēc sociāla tīkla Facebook lietotaju balsojuma tika atzīsta Vladimira Ozoliņa fotogrāfija «Saulriets, Afganistāna. / Закат, Афганистан.». Darba autors balvā saņem 100 elkorfoto.lv bonusus.Fotogrāfijas no apbalvošanas ceremonijas, kā arī visu konkursa «Apkārt pasaulei» laureātu fotodarbus, Jūs varat apskatīt mājas lapā www.elkorfoto.lv.