ELKOR apzina un godina Gift Shop Amata meistarus !

Tuvojoties gada skaistākajiem un gaišākajiem svētkiem -  Ziemassvētkiem, ELKOR 17. decembrī plkst.14:00 suvenīru un dāvanu veikala ELKOR Gift Shop telpās rīko „Amata meistars 2015" godināšanas pasākumu.

ELKOR Gift Shop veikala direktore R. Upīte: „Mēs vēlamies uzsākt jaunu tradīciju – gada nogalē godināt ELKOR Gift Shop amata meistaru veikumu, rosināt vēlmi viņiem darboties un iedvesmot jauniem darbiem. Šogad Amata meistaru gada balvai pēc pircēju pirktāko preču topa esam izvirzījuši 5 nominācijas: „Lina valdzinājums"; „Keramiskais košums"; „Dzija kā dzeja"; „Baltie svētki" un „Dzidrais mirdzums"".

Gada balvu „Lina valdzinājums" nominācijā saņem „Radošā Darbnīca LM", kura piedāvā lieliskus lina, kokvilnas un vilnas izstrādājumus. „Keramiskais košums" nominācijā šogad nepārspēts ir keramiķis Juris Tumulkāns, aktīvs sava aroda meistars ar izpratni par praktisko un paliekošo. „Dzija kā dzeja" nominācijā gada balvu saņem salons „Hobbywool", kas piedāvā plašā izvēlē dažādus adījumus. Gada augstāko atzinību „Baltie svētki" nominācijā ir izpelnījusies Piebalgas porcelāna fabrika, ar kuru varam lepoties jau pasaules kontekstā. Un piektais Amata meistara tituls nominācijā „Dzidrais mirdzums" tiek ģimenes vīna darītavai „Abavas vīni", kas ir izpelnījusies ļoti lielu atzinību gan mūsu klientu, gan vadošo Latvijas restorānu vīnziņu vidū.

Galvenās balvas ieguvēji tika izvēlēti starp trīsdesmit amata meistariem no dažādām amatniecības nozarēm, kurus visatzinīgāk ir novērtējuši tieši mūsu klienti. Amata meistarus sveiks ELKOR Gift Shop veikala direktore R. Upīte pasniedzot tiem īpaši sarūpētās Ziemassvētku dāvanas no ELKOR.

„Amata meistars 2015" godināšanas pasākumu papildinās sirsnīgas sarunas un muzikāls priekšnesums „Kokles skaņa ziemas mirdzumā".

ELKOR Gift Shop veikala direktore R. Upīte: „Amata meistariem Jaunajā 2016.gadā novēlu radošu dzirksti, kas rosina vēlmi darboties un radīt!"