Sestdien, 11.decembrī, vairāki simti ģimeņu apmeklēja tirdzniecības centrā ELKOR PLAZA notikušo Ģimenes dienu. Īpaši aizraujošs pasākums izvērtās mazākajiem apmeklētājiem, kuri par vērtīgām balvām cīnījās Wii galda tenisa čempionātā.

Meistarīgākais šajā čempionātā bija gados visjaunākais dalībnieks – četrgadīgais Gustavs Krūmiņš, kurš vairāk nekā 30 dalībnieku konkurencē izcīnīja pirmo vietu un galveno balvu - viedtālruni "Motorola Milestone XT720". Otro vietu un spēļu konsoli "Wii Sports Resort" ieguva Jānis Kalniņš (13 gadi), savukārt trešajā vietā ierindojās septiņus gadus jaunā Anja Cesas, kura balvā saņēma "Tom Tom" navigācijas iekārtu VIA 120. Balvas čempionāta uzvarētājiem nodrošināja uzņēmums ELKOR un partneri – "Bajtel" un "AMO Toys".

Jāpiebilst, ka veiksme Ģimenes dienā bija arī Anjas brāļa Iļjas pusē, kurš kļuva par uzvarētāju spēlē "Atrodi kodu!" un balvā ieguva dāvanu karti 25 latu vērtībā.

Gan mazo Ģimenes dienas apmeklētāju, gan viņu vecāku vidū lielu interesi izpelnījās radiovadāmo automašīnu un helikopteru paraugdemonstrējumi, bet vairāki paši mazākie pasākuma dalībnieki labprāt darbojās zīmēšanas stūrītī. Tāpat atnākušos bērnus priecēja dejas uz paklāja, Ziemassvētku vecīša ierašanās, fotografēšanās un bērnu ansambļa "Pumpuriņi" priekšnesums.

Savukārt bērnu vecākiem bija iespējams iegūt vērtīgu informāciju par "Motorola" viedtālruņiem, "Tom Tom" navigācijas ierīcēm un kosmētikas līdzekļiem, piedalīties make-up konkursā un mini viktorīnā par skaistumkopšanas tēmu, kurā bija iekļauti arī, piemēram, tādi jautājumi, kā – cik ilgi dzīves laikā vīrieši gaida, kamēr viņu otrās pusītes sapucēsies, lai ietu uz pasākumu, cik daudz lūpu krāsas dzīves laikā vidēji apēd sieviete un vīrietis un citi. Visai negaidot viszinošākais šajā jomā bija kāds kungs, kurš savu erudīciju pamatoja ar to, ka dzīvo "starp trim dāmām".
Atbilstoši Ziemassvētku gaidīšanas laikam, pasākumā notika arī piparkūku un bezē cepumu cepšana, turklāt gardumus varēja nogaršot, klāt piemalkojot "Nescafe Dolce Gusto" automātā gatavoto kafiju. Turklāt ikviens Ģimenes dienas apmeklētājs, nemaksājot ne santīma, varēja aizpildīt anketu un piedalīties šāda kafijas automāta izlozē. Tajā veiksme uzsmaidīja Sandrai Vasariņai, kura kļuva par "Nescafe Dolce Gusto" īpašnieci.

День семьи
День семьи
День семьи
День семьи
День семьи
День семьи