31.maijā, universālveikalā ELKOR PLAZA notika grandiozs pasākums - ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI!

ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI
ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI


Lielākā daļa svētku apmeklētāju atsaucās uz aicinājumu nesēdēt mājās brīvdienā, veltot brīvo laiku vērienīgām izklaidēm u/v ELKOR PLAZA.

Pasākuma ietvaros tika organizēti dažādas stafetes, sacensības un konkursi, mūzikas un dēju kolektīvu uzstāšanos bērniem, kā arī automobiļu LEXUS un TOYOTA testa braucieni viņu vecākiem.

Ģimeņu sporta svētkos katrs izmantoja iespēju parādīt savas sporta iemaņas, saņemt vērtīgo informāciju par dažādām sporta disciplīnām, vasaras bērnu nometnēm un, protams, piedalīties lielajā izlozē, kur visiem Lielās Ģimeņu stafetes dalībniekiem bija iespēja laimēt vērtīgās balvas no ELKOR, Wess Motors, Baltic Beach Hotel, Pasāku Nams, Adidas un Reebok!

Testa braucieni ar velosipēdiem un skrituļslidām daudziem palīdzēja saprast un novērtēt produktu kvalitāti tādiem velo ražotājiem kā AUTHOR, SCOTT, BERGAMONT, skrituļslidām no FILA, ROLLERBLADE, TEMPISH un KETTLER pedāļmašīnam.

Bez tam, nevienu neatstāja vienaldzīgu pievilcīgās cenas sporta precēm un inventāram, īpašie piedāvājumi elektronikai un sadzīves tehnikai, kā arī plašs dažādu bērnu preču sortiments.

Jūsu uzmanībai piedāvājam foto ieskatu par Ģimeņu sporta pasākumu!