ELKOR divkārtīgi paplašina veikalu t/c Spice Home

Ieguldot vairāk nekā 1,5 miljonus eiro, ELKOR ievērojami paplašinājis veikalu tirdzniecības centrā Spice Home, kas tagad kļuvis par lielāko ELKOR tirdzniecības vietu Pārdaugavā. Divos stāvos izvietots atjaunotais Elkor Tehnikas un Elkor Home veikals un apmeklētājiem durvis ir vēris 5. martā, paplašināšanās rezultātā tajā būs radītas 20 jaunas darba vietas.

Pirmajā stāvā atradīsies lielākais no veikaliem Elkor Tehnika ar visplašāk pārstāvēto elektronikas un sadzīves tehnikas zīmolu klāstu. Otrajā būs izvietots mājas preču un interjera priekšmetu veikals Elkor Home, kā arī plašākais bērnu preču piedāvājumu veikals Elkor Kids. Kopējā tirdzniecības platība ir palielināta līdz 5500m2. Veikala paplašināšanā, telpu iekārtošanā un preču sortimenta dažādošanā kopumā ieguldīti vairāk nekā 1 500 000 eiro.

ELKOR veikals Spice Home telpās darbojas jau kopš 2010.gada. Uzņēmums attīstās un pilnveido piedāvājumu klāstu un servisa kvalitāti, lai nodrošinātu saviem klientiem pašu labāko, ko piedāvā funkcionālākā tehnika un jaunākās tehnoloģijas, radītu mājīgāku atmosfēru Jūsu mājoklī un bērniem sniegtu labāko no jaunākā rotaļlietu un intelektuālo spēļu pasaules.

SIA „ETG” ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kura galvenais darbības virziens ir mazumtirdzniecība, servisa nodrošinājums un vairumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, plašāk pazīstams ar zīmolu ELKOR un veikaliem Elkor Tehnika, Elkor Sport, Elkor Home, Elkor Kids, Elkor Food&Wine, Gift Shop&Art Galery, kā arī modes centru Podium, restorānu-picēriju Storano un u/v Elkor Plaza.

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals

Elkor Jauns veikals