Īpašais piedāvājums izstādes apmeklētājiem!

Lielisks piedāvājums no ELKOR izstādes “Bērnu pasaule 2012” apmeklētājiem!

Izstādē “Bērnu pasaule 2012” vienkopus ir gan idejas, gan preces – viss, kas vecākiem nepieciešams mazuļa barošanai, vannošanai, ģērbšanai un labam miegam, kosmētika, apģērbi un higiēnas preces grūtniecēm, turklāt par īpaši izdevīgām izstādes cenām! Izstādē “Bērnu pasaule 2012” savas ekspozīcijas izveidoja vairāk nekā 150 uzņēmumu.

ELKOR kompānija apmeklētāju uzmanībai piedāvā plašu produkcijas sortimentu ka bērniem, tā arī viņu vecākiem no pasaules slaveniem zīmoliem Peg Perego, Graco un citiem.

Jūsu uzmanībai ir piedavāti jaunie bērnu ratiņu modeļi - Peg Perego Culla, Pliko Switch Easy Drive, autosēdekļi Peg Perego Viaggio 2-3 Surefix, Viaggio 0+1 Convertible, bērnu elektromobīļi, elektromotocikli un motorolleri. Jūs varat iepazīties ar visu piedavāto produkciju, uz vietas saņemt nepieciešamas konsultācijas un, protams, iegādāties par netīcami zemām cenām.

Kā arī ELKOR ir parūpējies, lai pēc izstādes jebkurš apmeklētājs varētu iegūt labu atlaidi, un būtu gandarīts par veiksmīgo pirkumu. Kopā ar bērnu preču katalogu, kuru Jums piedāvās izstādē, Jūs saņemsiet atlaižu kuponu komplektu un varēsiet tos izmantot līdz 10.jūnijam universālveikalā ELKOR PLAZA, veicot izdevīgus pirkumus par 20, 30 un pat 40% lētāk!

Izstādes darba laiks:
25. un 26. maijs 10.00 – 19.00
27. maijs 10.00 – 18.00


Jūsu ELKOR