Bīstamo mājsaimnieču klubs. Pirmoreiz Latvijā!

3.aprīlī, sākot no plkst. 12:30 t/c Elkor Plaza ikviena sieviete var reģistrēties pirmajam kluba pasākumam – gludināšanas miničempionātam, kura laikā dalībnieces uzzinās, iemācīsies un izmēģinās, kā pareizi, ātri un labi izgludināt veļu. Māmiņām līdzi darboties aicinātas arī mazās meitas, kuras varēs izmantot spēļu gludekļus, gludināšanas dēļus un citas „mazajām mājsaimniecēm” paredzētas rotaļlietas.
Dalībniece, kurai veļas gludināšana izdosies vislabāk, saņems galveno balvu – Tefal jaunākās paaudzes gludekli. Būs arī vairākas mājsaimniecībai noderīgas veicināšanas balvas. Visas, kas piedalīsies pirmajā Elkor organizētajā pasākumā, saņems Bīstamo mājsaimnieču apliecību ar īpašo zīmogu.

plkst. 14:00 visas Bīstamās mājsaimnieces aicinātas uz atraktīvu prezentāciju un līdzdalību Nike Traning Club nodarbībā, kas ir Nike speciālistu izstrādāts pasaules klases jaunums. Aktīvākajām dalībniecēm iespēja saņemt vērtīgas balvas. Šo jauno aerobikas nodarbību var praktizēt gan mājās, gan sporta klubā – atnāciet un uzziniet skaista ķermeņa iegūšanas noslēpumus bezmaksas individuālā konsultācijā pie Nike speciālistiem!

Pasākuma laikā Bīstamās mājsaimnieces varēs iepazīties ar jaunākajām grāmatām, izmantot iespēju ar 15% atlaidi iegādāties lelles un citas rotaļlietas, kā arī saņemt 10% atlaidi CD un DVD filmām. Piedaloties nākošajos kluba pasākumos, kas iecerēti par dažādām sievišķīgām tēmām, un sakrājot vairākus zīmogus, gada beigās ikviena sieviete varēs pretendēt uz titulu „Bīstamā mājsaimniece 2010” un saņemt vērtīgu gada balvu.