Prieks, skaistums un daudz pozitīvu emociju. Ar šiem vārdiem var raksturot Mātes dienai veltīto pasākumu, kas 9.maijā notika Elkor Plaza.

Visām māmiņām kopā ar bērniem un ģimenēm bija iespēja bez maksas fotografēties speciāli izveidotā Sony ziedu fotostudijā un turpat saņemt fotogrāfijas, kuras iespējams lejuplādēt arī www.elkorfoto.lv. Lai māmiņas izskatītos īpaši skaisti, par bezmaksas make-up un manikīru šajā dienā rūpējās Malu Wilz, Gosh un Mavala profesionāļi, sniedzot arī konsultācijas par skaistumkopšanas noslēpumiem - kas kurai labāk piestāv, kādu kosmētiku lietot utt. Viens no pasākuma sirsnīgākajiem mirkļiem bija Latvijas bērnu zīmējumu izstādes „Sapņu dāvana māmiņai” atklāšana. Izstādē tika eksponēti 50 no vairāk kā 1500 iesūtītajiem darbiem no visas Latvijas 1.- 4.klašu skolēniem. Ja sākotnēji bija iecerēts dzīvē īstenot 5 sapņus, tad, pateicoties Elkor sadarbības partneru Philips, LG, Candy, Reebok un citu atsaucībai, šis solījums tika trīskāršots. 15 māmiņas no dažādiem Latvijas reģioniem saņēma bērnu uzzīmētās dāvanas - ledusskapi, šujmašīnu, velosipēdu, televizoru, 2 sulu spiedes, mikseri, virtuves kombainu, dīvānu, tējas servīzi, galda piederumu komplektu, Samsung fotoaparātu un telefonu, kā arī Easy tone apavus. Visu pārējo izstādes dalībnieku māmiņas saņēma mājsaimniecībai noderīgas un kvalitatīvas lietas no Silit, Brabantia un Guardini.

Fotoreportāža no izstādes atklāšanas.

Paldies Mātes dienas pasākuma atbalstītājiem – visi kopā mēs radījām īpašu svētku sajūtu un sagādājām prieku 50 ģimenēm visā Latvijā!