Nero Giardini

Nero Giardini: leģendārie apavi no Itālijas!

Šis jaunais dinamiski attīstošais zīmols no itāļu meistariem ir pelnījis īpašu uzmanību. Zīmola startēšana modes nozarē sākas 90 gados divdesmitajā gadsimtā. Kopš tā laika, salīdzinoši jaunais zīmols kvalitatīvās itāļu Nero Giardini kurpes ir iemīļots un atpazīstamas visā pasaulē. Uzņēmuma vadība ir pārliecināta, ka itāļu kurpēm jāatbilst šai specifikācijai burtiski "no līdz." Tas attiecas arī uz tradicionālo ražošanu, un pat apavu ražošanas rūpnīcas atrašanās vietu. "Ražots Itālijā" - un ar to viss pateikts! Pat uzņēmuma Nero Giardini logotips rotā Itālijas trīs krāsas.

Nero Giardini


Sieviešu un vīriešu apavu kolekcija ietver dažādu modeļu plašu sortimentu: kurpes, sandales, baleta kurpes, zābakus, puszābakus, kedas un sporta apavus. Sekošana modes tendencēm un ērtais dizains padara Nero Giardini izstrādājumus par iemīļotu gan prasīgu askētu vidēja vecuma vidū, gan stilīgu jauniešu vidū. Stils, kurā izveidotas Nero Giardini kurpes, dizaineri raksturo kā ikdienas, kaut patiesībā, attiecināt to uz jebkuru stila virzienu ir grūti. Fasons, noformējums un apavu apdare - efektīvi un harmoniski apvieno vairākas tendences.

Viena no galvenajām šo apavu zīmolu iezīmēm ir to ērtums. Kā joks, ka Nero Giardini modeļu apavos var bez noguruma pavadīt visu dienu uz kājām, ir daļa patiesības. Turklāt unikālais komforta līmenis tiek sasniegts, pat neraugoties uz apavu dizaina iezīmēm. Atsevišķā apavu zīmola līnijā dizaineri izceļ kurpes, paredzētas aukstam laikam un nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Šie zābaki un apavi, kas ir izgatavoti no augstākās kvalitātes dabas materiāliem. Modeļi papildināti ar speciālām oderēm, kas balstīti uz sildmateriālu bāzes, kā arī tiek izmantotas augstākās tehnoloģijas un moderno tehnoloģiju materiāli.

Jūsu ELKOR.