ELKOR ir oficiālais atbalstītājs CEV Eiropas U18 čempionātam pludmales volejbolā!

Ar prieku paziņojam, ka pirmo reizi Latvijā tiek organizēts Eiropas U18 čempionāts pludmales volejbolā, kas notiks šī gada no 6. līdz 9. augustam ELKOR pludmales stadionā, Brīvības gatvē 201, Rīga. Par augstākajām godalgām cīnīsies 64 dueti no 30 Eiropas valstīm, tajā skaitā 6 dueti no Latvijas.

ELKOR ir gandarīts, ka varam pielikt savu roku tik liela mēroga pasākumā. Lai varētu uzņemt šīs sacensības būtiski jāpārveido ELKOR pludmales stadions CEV prasībām - paplašinot to, uzberot klāt 2 laukumus, jāizpilda vēl vairāki nosacījumi uz smilšu kvalitāti, meliorāciju, laukumu izvietojumu, atdalošiem tīkliem, tribīnēm utt. Sacensības notiks 4 laukumos, un vēl 2 laukumi būs izveidoti iesildīšanās vajadzībām. Sacensības vajadzībām vēl tiek celtas tribīnes – centrālajā laukumā notiekošās spēles varēs vērot līdz 1000 skatītājiem, bet 2. laukumā tribīnes būs līdz 300 skatītāju vietām.

ELKOR kā aktīvā dzīves veida atbalstītājs, aicina ikvienu apmeklēt šīs sezonas vienu no spilgtākajiem notikumiem Latvijas pludmales volejbola dzīvē (ieeja – bez maksas)! Līdzjutējiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs un iegūt vērtīgas balvas no ELKOR!

 

Vairāk par sacensībām varēs uzzināt preses konferencē, kas notiks 3.augustā plkst.13:00 UV ELKOR PLAZA.

 

Programma:

6. un 7. augusts - grupu turnīra cīņas;

8. augustā - noskaidrojam pusfinālistus;

9. augustā - cīņas par Eiropas medaļām.

Vairāk info  www.volejbols.lv