Elkor ar atlaidēm sveiks Latvijas iedzīvotājus neatkarības deklarācijas pieņemšanas gadadienā!

Sākot no piektdienas, 27.aprīļa, turpmāko nedēļu Elkor plāno sveikt Latvijas iedzīvotājus valsts vēsturē ļoti nozīmīgā datumā – 4.maijā, Latvijas neatkarības deklarācijas pieņemšanas gadadienā, piedāvājot atlaidi 11% apmērā no pirkuma summas.

Ronalds Feldmanis, Elkor valdes loceklis: “Elkor saviem pircējiem regulāri piedāvā dažādas atlaides un iespējas izdevīgiem pirkumiem. Ņemot vērā, ka tuvojas Latvijas neatkarības deklarācijas pieņemšanas 22. gadadiena, un šis ir jau divdesmit otrais Elkor uzņēmuma veiksmīgas darbības gads Latvijā, piedāvāsim Latvijas iedzīvotājiem pie mums iepirkties ar 11% atlaidi. Lai pēc iespējas lielāks klientu skaits varētu izmantot mūsu piedāvājumu, tas būs spēkā jau no šīs piektdienas.”

Šī atlaide ir kā turpinājums šī gada marta mārketinga akcijai, kurā Elkor piedāvāja 11% atlaidi ārvalstu tūristiem. Lai pievilinātu tūristu interesi, līdzīgi rīkojas tirdzniecības tīkli Ņujorkā, Parīzē un citās lielās tūrisma pilsētās. Kā liecina statistika, Rīga kļūst arvien populārāks tūrisma galamērķis, un ikmēneša Global Blue Latvija statistika rāda, ka ārvalstu tūristu iepirkumos Rīgā atstātās naudas apjoms pieaug.

R.Feldmanis uzsver: “Latvijas valsts un uzņēmums Elkor ir teju vienaudži, un neatkarīgās Latvijas iedzīvotāji ir bijis galvenais mūsu attīstības virzītājspēks, kas palīdzējis mums kļūt par vienu no pazīstamākajiem mazumtirdzniecības zīmoliem Latvijā. Šis ir tikai viens no veidiem, kā vēlamies pateikties sabiedrībai par gadu gaitā piedzīvoto izaugsmi.”

Akcija ilgs no 27.aprīļa līdz 4.maijam – “Deklarācijas Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” pieņemšanas 22. gadadienai. Tās ietvaros pirkumiem visos Elkor veikalos Latvijā, kā arī Elkor interneta veikalā, tiks piemērota atlaide 11% apmērā.


Par uzņēmumu:

Elkor ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1990.gadā, Rīgā. Elkor mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektronikas preces, apģērbus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, bērnu preces, pārtiku un interjera priekšmetus. Tāpat uzņēmums sniedz tehnikas servisa un apkopes pakalpojumus. 2010.gadā Elkor apgrozījums sasniedza 34,15 miljonus latu, savukārt nodokļu maksājumi pārsniedza 2,3 miljonus latu. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 800 darbinieku.