Vairāki simti bērnu un viņu vecāku sestdien izmantoja iespēju atpūsties un jautri pavadīt laiku universālveikalā ELKOR PLAZA rīkotajos Ģimenes svētkos "Rotaļlietas atdzīvojas".

Spītējot mākoņainajam laikam, ģimenes aizrautīgi iesaistījās dejās, stafetēs un citās atrakcijās, fotografējās kopā ar eksotiskiem dzīvniekiem un iepriekš ekrānos bieži sastaptiem multfilmu varoņiem, kas apmeklētājus iesaistīja arī dažādās aktivitātēs. Bez tam svētku apmeklētāji noskatījās dejojošo leļļu šovu un citu ekrāna tēlu priekšnesumus, kā arī piedalījās konkursos un nopelnīja gan saldas, gan arī praktiskas balvas.

Savukārt gados visjaunākie bērni labprāt izklaidējās, uz lielajiem TV ekrāniem iemēģinot kādu no Wii spēlēm, zīmējot radošajās darbnīcās, ļaujoties vizuālām pārvērtībām vai ELKOR PLAZA bērnu preču nodaļā izvēloties papildinājumu savai rotaļlietu kolekcijai, starplaikos pamielojoties ar cukurvati vai kādu citu kārumu.

Arī bērnu vecākiem pasākumā nebija garlaicīgi: iesaistīšanās eksotiskās dejās, atgriešanās bērnībā, atsaucot atmiņā papīra lidmašīnu izgatavošanas noslēpumus, sadzīves tehnikas, autosēdeklīšu, prāta spēļu, rotaļlietu un citu noderīgu lietu prezentācijas – tas viss ELKOR PLAZĀ pulcēja lielu skaitu interesentu.

Fotogrāfijas no aizvadītā pasākuma varat apskatīt šeit.