Sestdien, 15.decembrī universālveikalā ELKOR PLAZA Ziemassvētku Rūķu ciema iemītnieki ar prieku sagaidīja daudzus mazus, kā arī pieaugušus apmeklētājus!

Ziemassvētku rūķu ciems!

Par godu gaidāmo Ziemassvētku ELKOR nolēma lūdzu bērniem jautri izklaides, ļaujot mazajiem parādīt savas prasmes. Konkurencē aktīvi atbalstīt bērnu daudz draugu un vecākus.

Par godu gaidāmiem Ziemassvētkiem ELKOR nolēma iepriecināt bērnus ar jautrām izklaidēm, ļaujot mazajiem ciemiņiem parādīt savas prasmes un iemaņas. Sacensībās bērnus aktīvi atbalstīja daudz draugu un vecāki.

Visas dienas garumā rūķu pilsētiņā notika dažādas sacensības, kur katrs dalībnieks saņēma īpašu atzīmi, par skaisti izrotātu Ziemassvētku eglīti, par izceptām piparkūkām, par uzvaru un piedalīšanos dažādos sporta pasākumos. Rezultātā par sacensībās savāktiem punktiem katrs bērns varēja iegūt vērtīgas balvas.

Bet tiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nevarēja ierasties uz jautro pasākumu, uzņēmums ELKOR aicina uz nākamo brīvdienu pasākumu rūķu pilsētiņā, kas notiks šo sestdien, 22.decembrī un sola sarīkot tikpat jautras izklaides un visiem aizraujošo konkursu dalībniekiem ne mazāk vērtīgas balvas!

Jūsu uzmanībai piedāvājam pilno foto ieskatu par Ziemassvētku rūķu ciema apmeklēšanu!

Jūsu ELKOR.