Q – dienas u/v ELKOR PLAZA

Ceturtdien, 23. martā sadarbībā ar Samsung universālveikala ELKOR PLAZA 1. stāvā norisinājās „Q-dienas”, kur apmeklētājiem bija lieliska iespēja pirmajiem aplūkot jaunākos Samsung QLED sērijas televizorus, tikties ar tehnoloģiju profesionāļiem, un laimēt dažādas pārsteiguma balvas. Produkta prezentācijas pasākumā piedalījās vairāk nekā 70 viesi, tostarp Samsung sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko, Samsung produktu eksperts Baltijā Kaspars Neilands, mediju pārstāvji, tehnoloģiju draugi u.c.

Lai arī televizoru ražošanas tehnoloģijas laika gaitā ir būtiski mainījušās, tam ir saglabājusies nemainīgi svarīga vieta teju katrā mājsaimniecībā. Tomēr līdz šim nebija izdevies atrisināt pāris kaitinošas lietas, piemēram, vadu mudžeklis aiz televizora, daudzās pultis papildierīcēm vai grūtības saskatīt attēlu ļoti gaišās telpās. Tagad – ar QLED TV – esam to mainījuši, lai skatītāji var pilnībā pievērsties detalizēta un koša attēla baudīšanai,” televizora atklāšanas pasākumā sacīja Sergejs Kostjučenko.

ELKOR TV un audio sistēmas iepirkumu menedžeris Jurijs Krasiļņikovs: „Ar 2017. gada QLED TV sēriju mēs piedāvāsim saviem klientiem visreālāko attēlu, kas pārsteigs pat visprasīgākos skatītājus, pateicoties uzlabotajai kvantu punktu tehnoloģijai, plašu gudro funkciju klāstu un augstvērtīgu dizainu. Pie mums no šodienas ir pieejami trīs nākamās paaudzes Samsung QLED TV sēriju – Q9, Q8 un Q7 modeļi, atliek tikai atrast savu ideālo TV!”

Universālveikala apmeklētāji pasākuma laikā varēja iegūt izsmeļošu informāciju par jaunajiem QLED sērijas televizoriem, baudīt gardas uzkodas un piedalīties loterijā. PALDIES visiem, kuri ņēma dalību Q - dienas pasākumā!

Atklāj jaunu laikmetu ar jaunākās paaudzes QLED televizoru!

Televizors kā dizaina elements

Arvien biežāk televizora izskats tiek pielāgots interjeram, tāpēc īpaši padomāts par jaunās sērijas televizoru dizainu. QLED TV veikti uzlabojumi ne tikai vizuālajā veidolā, bet arī lietojamībā – iebūvēts caurspīdīgais ‘neredzamā savienojuma’ kabelis, ar kuru televizoram var pievienot papildierīces – mājas kinozāles, skaļruņus, spēļu konsoles un citas

Papildu tam jaunie TV ir ērti un maksimāli tuvu piestiprināmi pie sienas. Samsung arī piedāvā divus statīvus, kas veidoti tā, lai televizors telpā pats par sevi izskatītos kā dizaina elements. ‘Studio Stand’ statīvs TV pielīdzinās molbertam ar gleznu, savukārt spīdīgais ‘Gravity Stand’ televizoru pārveidos par mūsdienīgu skulptūru.

Gudrais kļūst vēl gudrāks

2017. gadā Samsung koncentrējas arī uz Smart TV piedāvājuma attīstību, nodrošinot iespēju vienkārši un ērti patērēt izklaides saturu, turklāt jebkurā laikā un vietā. Piemēram, ar Samsung Smart Remote pulti iespējams pārvaldīt teju visas televizoram pievienotās ierīces.

Turpmāk uzlabotajā ‘Smart View’ lietotnē viedtālruņos pieejams arī ‘Smart Hub’, kas sākumekrānā vienuviet ļaus redzēt visu pieejamo saturu. Tādējādi caur mobilo telefonu televizorā var ieslēgt savu iecienītāko pārraižu tiešraides un video, kā arī saņemt paziņojumus par mīļākās filmas sākumu.

Apskatīties var šeit:   www.elkor.lv/samsung-qled