14.maijā universālveikalā ELKOR PLAZA notika uzņēmuma ELKOR un SAMSUNG kompānijas koprīkotā fotokonkursa «Mīlestība un romantika» galvenas balvas pasniegšana.

Par konkursa uzvarētāju pēc žūrijas vērtējuma kļuva Anna Kociņa, kura par fotodarbu «Mīlestība...» balvā saņēm digitālo fotokameru SAMSUNG DV300FPar konkursa uzvarētāju pēc žūrijas vērtējuma kļuva Anna Kociņa, kura par fotodarbu «Mīlestība...» balvā saņēm dagitālo fotokameru SAMSUNG DV300F

Par konkursa uzvarētāju pēc žūrijas vērtējuma kļuva Anna Kociņa, kura par fotodarbu «Mīlestība...» balvā saņēm dagitālo fotokameru SAMSUNG DV300F.


Par autoru, kurš, pēc žūrijas vērtējuma, pelnījis atbalstu, kļuvis Juris Laizāns. Viņa fotodarbs «Mīļā, nu, lūdzu, vēl vienu kadru...» balvā saņēm 250 elkorfoto.lv bonusu

Par autoru, kurš, pēc žūrijas vērtējuma, pelnījis atbalstu, kļuvis Juris Laizāns. Viņa fotodarbs «Mīļā, nu, lūdzu, vēl vienu kadru...» balvā saņēm 250 elkorfoto.lv bonusu.


Par labāko fotodarbu pēc sociāla tīkla Facebook lietotaju balsojuma tika atzīsta Marijas Bojarskas fotogrāfija «love...love...love)». Darba autore balvā saņem 100 elkorfoto.lv bonusus.

Par labāko fotodarbu pēc sociāla tīkla Facebook lietotaju balsojuma tika atzīsta Marijas Bojarskas fotogrāfija «love...love...love)». Darba autore balvā saņem 100 elkorfoto.lv bonusus.Fotogrāfijas no apbalvošanas ceremonijas, kā arī visu konkursa «Mīlestība un romantika» laureātu fotodarbus, Jūs varat apskatīt mājas lapā www.elkorfoto.lv.