18.augustā, universālveikalā ELKOR PLAZA notika grandiozs pasākums - SKOLAS PREČU GADATIRGUS!

ELKOR PLAZA

Lielākā daļa svētku apmeklētāju atsaucās uz aicinājumu piedalīties grandiozā izklaides pasākumā, kura ietvaros apmeklētājiem piedāvāja dažādas sacensības: skolas somu mešanas čempionāts starp topošiem un esošiem skolniekiem, velostafetes (šķēršļu josla, lēnais brauciens, apļa izaicinājums), sacensības florbolā un basketbolā.

Skolas somu mešanas čempionāta uzvarētāji:

  Somu mešana 1.-4. kl. Zēni - 1.kārta G.Kononovs   Somu mešana 1.-4. kl. Meitenes - 1.kārta A.Bula
  Somu mešana 5.-8. kl. Zēni - 1.kārta Ņ.Seļickis   Somu mešana 5.-8. kl. Meitenes - 1.kārta V.Samilova
  Somu mešana 1.-4. kl. Zēni - 2.kārta V.Zverevs   Somu mešana 1.-4. kl. Meitenes - 2.kārta M.Volodina
  Somu mešana 5.-8. kl. Zēni - 2.kārta M.Nižņaks   Somu mešana 5.-8. kl. Meitenes - 2.kārta A.Kušinova

* Mēs vēlamies atgadināt, kā viena no čempionāta uzvarētājiem, M.Volodina vēl nav saņēmusi savu balvu;     lūdzam rakstīt mums uz e-pastu info@elkor.lv.

Pēc vēlēšanās jebkurš varēja piedalīties CSDD lekcijās un riteņbraukšanas tiesību iegūšanas eksāmenā. Izklaidēties pedāļmašīnas trasē un uz piepūšamām atrakcijām. Plašu publikas uzmanību piesaistīja liels konkursu skaits - ātrlasīšanā, puzles likšanā, dažādu galda spēļu konkursi, kā arī iespēja parādīt gan savas datorspēļu, gan pat alpinīsma iemaņās uz speciālās sienas!

Bez tam, nevienu neatstāja vienaldzīgu pievilcīgās cenas skolas precēm, bērnu rotaļlietām, elektronikai un īpašās atlaides modes apģērbiem un apaviem no pasaulē pazīstāmākiem zīmoliem.

Visus uzņemtos fotoattēlus ir iespējams lejupielādēt interneta vietnē www.elkorfoto.lv. Izdrukātās fotogrāfijas Jūs varat bezmaksas saņemt universālveikalā ELKOR PLAZA.

Jūsu uzmanībai piedāvājam pilno foto ieskatu par SKOLAS PREČU GADATIRGU!


ELKOR PLAZA